Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STARA VIKEND KUKA VO KATLANOVO

27 500 ЕУР

32 000 ЕУР

Се продава од: DRAGAN Денес 10:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
-PRODAVAM PLAC 1500 kv/m , SO KUKJA 70kv. (ZAPUSHTENA I NEUPOTREBLIVA ZA ZIVEENJE) , 500 METRI PRED KATLANOVO , NA RIDCETO NAD FAZANERIJA (PRED VLEZOT ZA NACIONALNIOT PARK "JASEN")
- PREKRASEN POGLED NA CELO SKOPJE , VODNO, SHAR PLANINA I SKOPSKA CRNA GORA -PAT , STRUJA I GRDSKI VODOVOD

- IDEALNO ZA DOLG I ZDRAV ZIVOT

-MOZNOST KOMPENZACIJA

PS. PLACOT E DELIV NA DVA
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации