Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

03 дек. 08:12
Линк
Плацови/Ниви и фарми , Скопjе , Петровец

se prodava plac

150 000 ЕУР

08 дек. 06:45
Линк
Автомобили , Скопjе , Петровец

se prodava Skoda Fabia

3 250 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999

Денес 21:23 Друго , Скопjе , Петровец

Lešnici (turska sorta)

200 МКД

Вчера 10:56 Автомобили , Скопjе , Петровец

BMW X6 3.5 Xdrive 2009

1 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
08 дек. 18:45 Автомобили , Скопjе , Петровец

PEUGEOT 308 2018

16 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 40 000 - 44 999
08 дек. 06:45 Автомобили , Скопjе , Петровец

se prodava Skoda Fabia

3 250 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
07 дек. 21:11 Куќи/Вили , Скопjе , Петровец

PRODAVAM IMOT OD 4000M2 RZHANICHINO, PETROVEC, SKOPJE

150 000 ЕУР

Број на соби: 5
05 дек. 21:10 Куќи/Вили , Скопjе , Петровец

Се изнајмува нов апартман за краток или долг престој

1 600 МКД / дневно

Број на соби: 1
05 дек. 16:15 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Петровец

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ПЕТРОВЕЦ

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
03 дек. 15:30 Куќи/Вили , Скопjе , Петровец

SE PRODAVA KUKJA VO KATLANOVSKA BANJA

22 000 ЕУР

03 дек. 08:12 Плацови/Ниви и фарми , Скопjе , Петровец

se prodava plac

150 000 ЕУР

02 дек. 19:21 Автомобили , Скопjе , Петровец

AUDI Q7

42 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
02 дек. 18:47 Автомобили , Скопjе , Петровец

SEAT LEON ST

14 200 ЕУР

Година: 2015
Километража: 95 000 - 99 999
27 ноем. 11:52
Линк
Куќи/Вили , Скопjе , Петровец

SE PRODAVA KUKJA

22 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 40
27 ноем. 01:21 Друго , Скопjе , Петровец

Plac Katlanovo

8 ЕУР

27 ноем. 01:20 Плацови/Ниви и фарми , Скопjе , Петровец

Се продава

10 000 ЕУР

20 ноем. 10:20 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Петровец

Kuka vo Petrovec so golem dvor

170 000 ЕУР

Број на соби: 6
16 ноем. 20:05 Автомобили , Скопjе , Петровец

Citroen Jumper

13 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 300 000 - 349 999
16 ноем. 11:46 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Петровец

Nova kuka 300m2 vo Jurumleri

225 000 ЕУР

Број на соби: 5
07 ноем. 09:19 Автомобили , Скопjе , Петровец

Hyundai Accent

1 499 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
05 ноем. 23:37 Викендици , Скопjе , Петровец

Se izdava

2 000 МКД / дневно

04 ноем. 20:49 Автомобили , Скопjе , Петровец

BMW X6 3.5 Xdrive 2009

1 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации