Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Дом и семејство | Бела техника и Апарати за домаќинство | Прилеп

Vivax , 2
AEG , 3
Beko , 1
Gorenje , 1
Neo , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Бела техника и Апарати за домаќинство,или по локација Прилеп , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Бела техника и Апарати за домаќинство | Прилеп или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

21 фев. 03:19 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Прилеп

VIVAX клима

3 000 МКД

23 јан. 12:27 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Fuego  ·  Прилеп

Panel

3 000 МКД

13 јан. 16:29 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  CER  ·  Прилеп

Термо печка

4 000 МКД

14 авг. 11:44 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  CER  ·  Прилеп

CER pecka 5

2 700 МКД

06 авг. 21:02 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  CER  ·  Прилеп

Термо печка

05 мај 16:12 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Прилеп

Parno komplet so se radiatori

15 мар. 08:00 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Прилеп

Pecka za greenje

5 000 МКД

18 фев. 09:06 Грејни тела и Клима уреди  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Прилеп

Boljer 80L

5 000 МКД

17 фев. 11:57 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  CER  ·  Прилеп

Termo pecka

4 500 МКД Намалена цена

04 ноем. 22:35 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Alfa Plam  ·  Прилеп

Prodavam kamin

15 000 МКД

22 авг. 18:56 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Прилеп

Радијатори

150 МКД

15 фев. 17:51 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  CER  ·  Прилеп

Termo pecka Cer 6ka odlicno socuvana

6 000 МКД

30 ноем. 17:01 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Прилеп

Termogen radijator

2 500 МКД

02 ноем. 07:02 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  CER  ·  Прилеп

Pecka CER 6kw

3 500 МКД

02 ноем. 15:58 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Прилеп

Kotel na cvrsto gorivo

26 јул. 01:40 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Alfa Plam  ·  Прилеп

Kamin na drva Alfa plam

12 000 МКД

29 апр. 18:52 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Прилеп

Kamin na drva

123 МКД

29 мар. 13:14 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Прилеп

Kvarcna grealka

600 МКД

25 мар. 01:14 Грејни тела и Клима уреди  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Прилеп

klima beko

24 фев. 00:13 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Прилеп

Klima

32 000 МКД

13 фев. 01:42 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Прилеп

PECKA NA peleti

22 000 МКД

02 дек. 11:28 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Прилеп

Pecka na peleti 10kw

35 000 МКД

18 ноем. 04:46 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  CER  ·  Прилеп

Se prodava termo pecka

3 500 МКД

12 ноем. 18:00 Грејни тела и Клима уреди  ·  AEG  ·  Drug model  ·  Прилеп

Prodavam termo pecka

3 600 МКД Намалена цена

12 окт. 15:54 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Прилеп

Kamin

7 000 МКД

27 септ. 20:22 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Alfa Plam  ·  Прилеп

Камин Alfa Plam

11 000 МКД

15 авг. 13:46 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Koper  ·  Прилеп

Pechka na peleti

25 000 МКД

27 јул. 19:48 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Прилеп

VIVAX 3.5 kw acp-12ch35

6 000 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Бела техника и Апарати за домаќинство на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Бела техника и Апарати за домаќинство | Прилеп не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации