Објавени: фев. 21 2024 03:19

VIVAX клима

МКД

Објавени: фев. 21 03:19
Прегледи: 27
Снага 60 W
Капацитет за вода 8 l
3 брзини на работа

- Ладење
- Навлажнувач на воздух
- Прочистувач на воздух

користено неколку пати - исправно !
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
27
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 732 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

077515238

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации