Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Дом и семејство | Бела техника и Апарати за домаќинство | Скопjе

Vivax , 5
AEG , 15
Beko , 3
Gorenje , 2
LG , 1
Neo , 1
Samsung , 4

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Бела техника и Апарати за домаќинство,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Бела техника и Апарати за домаќинство | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

25 мар. 10:52 Грејни тела и Клима уреди  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Klima Beko 3.5KW

4 000 МКД

08 мар. 14:58 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Panelka za greenje Tesy

1 000 МКД Намалена цена

16 јан. 21:26 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Solarni bojleri

299 ЕУР

16 јан. 21:21 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Hitachi Klima

500 ЕУР

14 јан. 12:04 Грејни тела и Клима уреди  ·  AEG  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Termo pechka 3.5

20 ноем. 17:33 Грејни тела и Клима уреди  ·  AEG  ·  MK SISTEM  ·  Скопjе  ·  Бутел

Продавам термо печка 3.5w

4 000 МКД

14 авг. 11:46 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Klima ured VIVAX

7 000 МКД Намалена цена

07 авг. 10:57 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Termo 6kw

5 000 МКД

02 авг. 13:48 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Panasonic  ·  Скопjе  ·  Бутел

Klima panasonic

100 ЕУР

18 јул. 09:21 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Камин/Печка на дрва

12 000 МКД Намалена цена

01 јул. 09:49 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Ideal Klima

300 ЕУР

26 мар. 11:28 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Prity  ·  Скопjе  ·  Бутел

PECKA NA DRVA

7 000 МКД

18 мар. 21:22 Грејни тела и Клима уреди  ·  AEG  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Термо печка / termo pecka

3 000 МКД

08 ноем. 23:49 Грејни тела и Клима уреди  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kotel za parno na struja 24kW

10 000 МКД

21 окт. 11:01 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Termogen Radijator

1 000 МКД Намалена цена

07 окт. 10:25 Грејни тела и Клима уреди  ·  AEG  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Panel grealka

3 500 МКД

20 авг. 13:02 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Fuego  ·  Скопjе  ·  Бутел

SE PRODAVA KLIMA

130 ЕУР

17 авг. 14:31 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Fonko  ·  Скопjе  ·  Бутел

Klima ured

03 мај 19:52 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Termo  ·  Скопjе  ·  Бутел

Termo pecka

3 000 МКД

14 мар. 10:40 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Plamen  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kamin na drva

11 јан. 19:55 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Klima inverter Vivax ACP-18CH50AERI R32

30 000 МКД

29 ноем. 16:26 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Termopecka ispravna

16 ноем. 15:01 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Gorenje  ·  Скопjе  ·  Бутел

Termo pecka

2 500 МКД

04 ноем. 20:27 Грејни тела и Клима уреди  ·  AEG  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Termo pecka AEG 3

1 999 МКД

04 јул. 12:56 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Termo  ·  Скопjе  ·  Бутел

Termo pecka

2 000 МКД

04 јул. 12:35 Грејни тела и Клима уреди  ·  Neo  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Klima ured Neo vo odlicna sostojba

9 000 МКД

26 мај 19:37 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Termo pecka

24 мар. 23:25 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Plamen  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kamin na drva

400 ЕУР Намалена цена

16 мар. 15:52 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Prity  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kamin Prity za parno greenje

20 000 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Бела техника и Апарати за домаќинство на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Бела техника и Апарати за домаќинство | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации