Објавени: јан. 11 2022 07:55

Klima inverter Vivax ACP-18CH50AERI R32

МКД

Објавени: јан. 11 07:55
Прегледи: 9
Климата е одлично сочувана и користена само 3 месеци.
Енергетска ефикасност за А++ / А+
Капацитет на ладење 5,28 KW
Капацитет на греење 5,57 KW
https://www.vivax.com/hr/vivax-r-design-serija-557kw-acp-18ch50aeri-r32.aspx
Контакт од понеделник до петок од 17 до 20 часот.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
9
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 732 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

077525616
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации