Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Дом и семејство | Бела техника и Апарати за домаќинство | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Бела техника и Апарати за домаќинство,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Бела техника и Апарати за домаќинство | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

30 окт. 11:51 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Termo  ·  Скопjе  ·  Чаир

Termo

4 500 МКД Намалена цена

17 окт. 00:41 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Panasonic  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se prodava klima

5 000 МКД

11 окт. 11:43 Грејни тела и Клима уреди  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Чаир

Клима уред

6 000 МКД

06 окт. 15:27 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Alfa Plam  ·  Скопjе  ·  Чаир

Kamin na drva

8 000 МКД

14 септ. 01:52 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Чаир

Parno

12 000 МКД Намалена цена

11 септ. 09:03 Грејни тела и Клима уреди  ·  AEG  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Чаир

Термо печки

6 500 МКД

24 јун. 10:43 Грејни тела и Клима уреди  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Чаир

Inverter Samsung

300 ЕУР

14 мај 16:11 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Fuego  ·  Скопjе  ·  Чаир

Fuego klima

3 500 МКД

10 ноем. 10:21 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Чаир

Termo pecka

3 000 МКД

28 окт. 21:51 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Чаир

Klima ured

3 500 МКД

23 мај 16:31 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Чаир

Termo pecka

50 ЕУР

23 мај 16:23 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Чаир

Termo

50 ЕУР

19 мар. 16:55 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Чаир

Termo pecka

2 500 МКД

01 фев. 02:52 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Чаир

Kamin so paleti

700 ЕУР

26 јан. 19:58 Грејни тела и Клима уреди  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Чаир

Beko klima

6 000 МКД

02 ноем. 21:58 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Чаир

Pecka na drva za parno

9 500 МКД

26 окт. 14:29 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  CER  ·  Скопjе  ·  Чаир

Termo pecka

2 000 МКД

10 јул. 00:46 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Чаир

Sporet za parno za 200m2

15 јун. 11:16 Грејни тела и Клима уреди  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Чаир

Klima ured Gorenje

14 мар. 18:27 Грејни тела и Клима уреди  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Чаир

Termo pecka 6kw

3 500 МКД Намалена цена

11 јан. 19:17 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Vaillant  ·  Скопjе  ·  Чаир

Grealka 2.5kw Vailant

2 000 МКД

02 јан. 19:26 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Чаир

SUPER SOCUVANI RADIATORI

150 ЕУР

22 ноем. 18:52 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  CER  ·  Скопjе  ·  Чаир

termo pecka

3 000 МКД

15 ноем. 02:57 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Plamen  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se prodava

300 ЕУР

13 ноем. 00:16 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  CER  ·  Скопjе  ·  Чаир

Термо печка

6 000 МКД

10 ноем. 12:15 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Termo  ·  Скопjе  ·  Чаир

Termo pecka 2.5kw Magnohrom Kraljevo

3 000 МКД

08 ноем. 08:01 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se prodava sporet na paleti

02 ноем. 10:08 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  CER  ·  Скопjе  ·  Чаир

Termo Pecka

2 500 МКД

31 окт. 14:03 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Blist  ·  Скопjе  ·  Чаир

Bela tehnika

31 окт. 10:55 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Чаир

Klima ured

4 000 МКД

27 окт. 23:36 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Чаир

Termo pecka sloboda so postolje

2 500 МКД

02 окт. 08:44 Грејни тела и Клима уреди  ·  AEG  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Чаир

Termo pecki

6 500 МКД

08 авг. 21:04 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Termo  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se prodava termo

2 000 МКД

15 јул. 22:51 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Чаир

TERMO PECKA 4,5 POVOLNO

3 000 МКД

11 јул. 14:04 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Чаир

Klima

500 ЕУР

01 јул. 14:55 Грејни тела и Клима уреди  ·  AEG  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Чаир

Panelna grealka AEG 3.0kW

6 000 МКД

17 мај 03:28 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Favorit  ·  Скопjе  ·  Чаир

Klima

250 ЕУР

23 ноем. 09:40 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  CER  ·  Скопjе  ·  Чаир

Termo pecka

5 000 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Бела техника и Апарати за домаќинство на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Бела техника и Апарати за домаќинство | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации