Објавени: септ. 11 2023 09:03

Термо печки

МКД

Објавени: септ. 11 09:03
Прегледи: 10
Prodavam dve termo pecki vo dobra sostojba. Ednata e 4.5kw, a drugata e 6kw fabricki. Cena za dvete 6500den. Poveke info na 078 265596. Dostapen posle 17.00h
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
10
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации