Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Дом и семејство | Бела техника и Апарати за домаќинство | Кавадарци

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Бела техника и Апарати за домаќинство,или по локација Кавадарци , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Кавадарци или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

20 ноем. 10:21 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Кавадарци

Pecka na peleti

25 000 МКД

22 септ. 01:19 Друго  ·  Кавадарци

Se prodava plinska pecka za pica

300 ЕУР

18 септ. 22:13 Друго  ·  Кавадарци

Protocen bojler na struja Bosch Tronic 5000

14 000 МКД

18 септ. 12:47 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Кавадарци

Pizza pecka

300 ЕУР

16 авг. 21:58 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Кавадарци

Se prodava Kamin Prisma 16V

650 ЕУР

03 јул. 11:35 Грејни тела и Клима уреди  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Кавадарци

Termo pecka 6ka

4 500 МКД

06 јун. 09:08 Друго  ·  Кавадарци

GHD Platinum

19 мар. 02:13 Машини за перење и Сушачи  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Кавадарци

Nova masina za susenje alista Zerowatt

11 500 МКД

02 дек. 15:28 Друго  ·  Кавадарци

Tus kabina

06 ноем. 21:56 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Кавадарци

Spore za parno

14 000 МКД

17 јун. 18:41 Шпорети и Микробранови печки  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Кавадарци

se prodava sporet gorenje

15 000 МКД

17 јун. 16:27 Шпорети и Микробранови печки  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Кавадарци

Dobro socuvan sporet

200 ЕУР

21 мар. 12:30 Друго  ·  Кавадарци

Se prodava

16 јан. 15:33 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Кавадарци

Kotel na nafta

120 ЕУР

24 дек. 13:48 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Кавадарци

Filia

02 авг. 21:40 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Кавадарци

kamin

11 јун. 20:06 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Кавадарци

Kamin na drva

7 500 МКД Намалена цена

28 мај 11:57 Друго  ·  Кавадарци

Dva solarni paneli

100 ЕУР

16 мај 12:13 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Koncar  ·  Кавадарци

frizider 3500 den

3 500 МКД

21 мар. 21:06 Фрижидери и Комори  ·  Gorenje  ·  International  ·  Кавадарци

Frizideri

11 мар. 17:20 Друго  ·  Кавадарци

Аспиратор Беко

3 500 МКД

20 фев. 20:11 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Кавадарци

Термо печка 3,5kw

5 000 МКД

28 јан. 20:04 Друго  ·  Кавадарци

Plafonki-neonki

500 МКД

24 јан. 19:19 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Кавадарци

Ledomati

1 350 ЕУР

22 ноем. 17:52 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Alfa Plam  ·  Кавадарци

Sporet

300 ЕУР

06 ноем. 15:56 Машини за перење и Сушачи  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Кавадарци

Peralna Gorenje

4 000 МКД

28 окт. 19:07 Друго  ·  Кавадарци

Се Продаваат

25 окт. 23:36 Фрижидери и Комори  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Кавадарци

Se prodava

5 000 МКД

25 окт. 07:07 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Centrometal  ·  Кавадарци

kotel na drva

23 000 МКД Намалена цена

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Бела техника и Апарати за домаќинство на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Кавадарци не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации