Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на апарати за домаќинство, и сервис за бела техника

Сервис за бела техника и апарати за домаќинство. Разгледајте ги огласите на Пазар3.мк и пронајдете компанија или физичко лице кое нуди сервис за клими, фрижидери, и друга бела техника, како и кафемати, соковници, и други мали кујнски апарати.


02 јул. 10:27 Сервис за Белa техн./Апарати за домаќ.  ·  Скопjе  ·  Сарај

Klima

200 ЕУР

09 јун. 11:27 Сервис за Белa техн./Апарати за домаќ.  ·  Скопjе  ·  Илинден

Мелница за кафе

400 ЕУР

25 мај 11:19 Сервис за Белa техн./Апарати за домаќ.  ·  Струга

Komoda

6 500 МКД

10 фев. 20:02 Сервис за Белa техн./Апарати за домаќ.  ·  Скопjе  ·  Скопје

Hausmajstor

05 фев. 23:02 Сервис за Белa техн./Апарати за домаќ.  ·  Скопjе  ·  Чаир

Kafemat

6 000 МКД

09 јан. 14:44 Сервис за Белa техн./Апарати за домаќ.  ·  Куманово

Kafemat Siemens EQ.3

230 ЕУР

24 дек. 18:03 Сервис за Белa техн./Апарати за домаќ.  ·  Скопjе  ·  Скопје

Bojler Ariston 80L , 1500 denari

1 500 МКД

08 дек. 17:06 Сервис за Белa техн./Апарати за домаќ.  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Erfraer za gotvejne

7 000 МКД

Сервис за бела техника и апарати за домаќинство


Пазар3 Ви овозможува најлесно и набрзо да пронајдете сервисер за бела техника и кујнски апарати. Погледнете ги огласите и пронајдете ја идеалната понуда на најголемиот огласник во Македонија - Пазар3.мк!


Во оваа категорија може да најдете сервис за фрижидери, сервис за клима уреди, сервис за машини за перење, сервис за машини за шиење, сервис за вајаци, и друг сервис за бела техника и апарати за домаќинство.Доколку нудите вакви услуги, сервисирање и поправка на бела техника - регистрирајте оглас веднаш! Доколку пак имат потреба од мајстор за Вашата клима, фрижидер, машина за перење и слично - погледнете ги огласите и ангажирајте го оној сервисер кој Вам Ви одговара!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации