Македонски | Shqip | English |

Огласи за бела техника и апарати за домаќинство

Најголемиот избор и најдобрите цени на бела техника, нова и половна бела техника е на Пазар3.мк.

Физичките лица можат да го продадат стариот фрижидер, старите клима уреди, машини за перење и сушење, и други апарати за домаќинство и бела техника со регистрирање на оглас на Пазар3. Додека пак правните субјекти, ја искористуваат големата публика на Пазар3 за продажба на нивните производи брзо, лесно и ефикасно. 


25 ноем. 23:29 , ,

Boca za kislorod

25 000 МКД

Грејни тела и клима уреди

Пронајдете ја соодветната клима за вашиот простор, купете печки на пeлети, камин или печки на дрво по поволна цена на Пазар3.мк.

Понудата на грејни тела е навистина голема. Секојдневно се продаваат панелни греалки, тајфуни, калорифери, термо печки, радијатори, шпорети на дрво, и многу други грејни тела на плин, струја, пелети и дрво.

 

Бела техника и апарати за домаќинство

Различни видови на апарати за домаќинство на едно место. Најповолни цени на нови и користени фрижидери, перални, машини за миење садови, правосмукалки, и многу други апарати. 

 

Заработете дополнителни пари со продажба на белата техника и апаратите за домаќинство кои веќе не ги користите. Купете по најповолни цени брзо и едноставно со прегледување на огласите за бела техника и апарати за домаќинство на Пазар3.мк.
Кон почеток