Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за бела техника и апарати за домаќинство

Најголем избор и најдобри цени на бела техника, ќе најдете на Пазар3.мк. Нова и половна бела техника се огласува во оваа категорија на сајтот.


Физичките лица можат да го продадат стариот фрижидер, старите клима уреди, машини за перење и сушење, и други апарати за домаќинство и бела техника со регистрирање на оглас на Пазар3. Додека пак правните субјекти, можат да ја искористат големата публика на Пазар3 за продажба на нивните производи брзо, лесно и ефикасно.

18 апр. 18:45
Линк
Машини за перење и Сушачи  ·  Gorenje  ·  WT  ·  Дебар

Bela Tehnika


Вчера 15:34 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Гостивар

Se prodava self frizider i frizider

1 МКД

Вчера 15:06 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Велес

KJUMBE ZA AJVAR

1 000 МКД

Вчера 02:55 Друго  ·  Битола

Апарат за леб - Philips HD9015

5 000 МКД

20 апр. 22:05 Друго  ·  Скопjе  ·  Илинден

Epilator Philips Lumea

15 000 МКД

20 апр. 18:26 Шпорети и Микробранови печки  ·  Gorenje  ·  International  ·  Ресен

Spore Alfa 90

300 ЕУР

20 апр. 18:25 Шпорети и Микробранови печки  ·  Gorenje  ·  International  ·  Ресен

Spore Alfa 90

300 ЕУР

20 апр. 12:45 Шпорети и Микробранови печки  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

sporet gorenje

1 500 МКД

18 апр. 20:47 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Alfa Plam  ·  Скопjе  ·  Карпош

Gusana pecka na drva

9 000 МКД Намалена цена

18 апр. 18:45 Машини за перење и Сушачи  ·  Gorenje  ·  WT  ·  Дебар

Bela Tehnika

18 апр. 17:37 Фрижидери и Комори  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava nov frizider Gorenje

18 000 МКД

18 апр. 12:39 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Plamen  ·  Куманово

Plamen 850 Glas

29 500 МКД

18 апр. 08:47 Фрижидери и Комори  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nov frizider za dlaboko Beko

6 500 МКД

17 апр. 21:40 Машини за миење садови  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Кичево

Машина за миење садови

220 ЕУР

17 апр. 12:35 Машини за миење садови  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Beko premium masina za sadovi

24 000 МКД

17 апр. 11:12 Машини за миење садови  ·  Neo  ·  DW  ·  Штип

Prodavam masina za perenje sadovi NEO za delovi

2 000 МКД

16 апр. 19:21 Правосмукалки и чистење  ·  Друга марка  ·  Rovus  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava pravosmukalka

6 000 МКД

16 апр. 06:54 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava BAGAT mashina za shienje

2 000 МКД

15 апр. 16:20
Линк
Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Frinko  ·  Охрид

Frizider od zatvoren dukjan

10 000 МКД

15 апр. 13:30 Шпорети и Микробранови печки  ·  Alfa Plam  ·  Alfa Term  ·  Битола

Шпоре AlfaPlam

3 000 МКД

15 апр. 10:36 Друго  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Пекара за леб

14 апр. 09:26 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Соковник

3 000 МКД

13 апр. 18:23 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Цедалка

300 МКД

13 апр. 09:01 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Fuego  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava TAJFUN za greenje

1 000 МКД

10 апр. 17:56 Машини за перење и Сушачи  ·  Друга марка  ·  Indesit  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Indesit masina

7 000 МКД

09 апр. 13:13 Друго  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Traka za trcanje,Samsung robot pravosmukalka, Air Fryer

12 000 МКД

Бела техника на Пазар3.мк


Во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете се од бела техника, потребно за вашиот дом. Изберете од широкиот асортиман на производи кој вклучува фрижидери, машини за перење, машини за сушење, прочистувачи и навлажнувачи на воздух, аспиратори, машини за садови, микробранови печки, апарати за готвење, како и друга бела техника од произведувачите Bosch, Gorenje, Samsung, Beko, Hisense, LG, и многу други.


Опремете го Вашиот дом со најдобрите уреди од бела техника. Извршувајте ги домашните обврски брзо и лесно, со избор на соодветна и модерна бела техника од најдобрите брендови достапни на пазарот.Грејни тела и клима уреди


Пронајдете ја соодветната клима за вашиот простор, купете печки на пeлети, камин или печки на дрво по поволна цена на Пазар3.мк.


Понудата на грејни тела е навистина голема. Секојдневно се продаваат панелни греалки, тајфуни, калорифери, термо печки, радијатори, шпорети на дрво, и многу други грејни тела на плин, струја, пелети и дрво. Тука ќе најдете половни грејни тела по одлична цена, но и нови грејни тела од познати продавници за бела техника.Бела техника и апарати за домаќинство


Различни видови на апарати за домаќинство на едно место. Најповолни цени на нови фрижидери, перални, машини за миење садови, правосмукалки, тостери, аспиратори, блендери, и многу други кујнски апарати и бела техника од специјализираните продавници како што се My Air, Мег Системи, Идрис Компани, Sollars Installers Team, Vision Center Gostivar, Alfa World, и многу други.Огласување на бела техника на Пазар3.мк


Заработете дополнителни пари со продажба на бела техника и апарати за домаќинство кои веќе не ги користите. Купувајте по најповолни цени брзо и едноставно со прегледување на огласите за бела техника и апарати за домаќинство на Пазар3.мк.


Доколку пак сте фирма која се занимава со продажба на бела техника и апарати за домаќинство, искористете ја големата посетеност на Пазар3.мк и зголемете ја продажбата на бела техника преку огласување на производите на Пазар3.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации