Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Дом и семејство | Бела техника и Апарати за домаќинство | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Бела техника и Апарати за домаќинство,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

28 мар. 14:45 Машини за перење и Сушачи  ·  Beko  ·  WMB  ·  Скопjе  ·  Бутел

Машина за перење алишта

6 000 МКД

25 мар. 10:52 Грејни тела и Клима уреди  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Klima Beko 3.5KW

4 000 МКД

08 мар. 14:58 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Panelka za greenje Tesy

1 000 МКД Намалена цена

08 мар. 14:50 Правосмукалки и чистење  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Pravosmukalka Gorenje G-FORCE AQUA

3 500 МКД Намалена цена

21 јан. 08:08 Фрижидери и Комори  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se prodava frizhider

16 јан. 21:26 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Solarni bojleri

299 ЕУР

16 јан. 21:21 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Hitachi Klima

500 ЕУР

14 јан. 12:04 Грејни тела и Клима уреди  ·  AEG  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Termo pechka 3.5

04 јан. 20:33 Друго  ·  Скопjе  ·  Бутел

Peletarka

1 200 ЕУР

20 ноем. 17:33 Грејни тела и Клима уреди  ·  AEG  ·  MK SISTEM  ·  Скопjе  ·  Бутел

Продавам термо печка 3.5w

4 000 МКД

13 ноем. 23:41 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Plamen  ·  Скопjе  ·  Бутел

Sporet Plamen kako nov

500 ЕУР

13 ноем. 13:45 Друго  ·  Скопjе  ·  Бутел

ФИЛТЕР ЗА ПРОЧИСТУВАЊЕ НА ЧАДОТ ОД ПЕЧКИ

39 900 МКД

06 ноем. 11:53 Шпорети и Микробранови печки  ·  Alfa Plam  ·  Alfa Term  ·  Скопjе  ·  Бутел

sporet sucuvan fukcionalen

7 000 МКД

12 окт. 16:40 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Favorit  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se prodava frizider za dlaboko

200 ЕУР

02 окт. 21:26 Друго  ·  Скопjе  ·  Бутел

Tegli i flasi

08 септ. 21:10 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Се продава

08 септ. 14:49 Друго  ·  Скопjе  ·  Бутел

Тегли

08 септ. 14:37 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Фрижидер

14 авг. 11:46 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Klima ured VIVAX

7 000 МКД Намалена цена

11 авг. 00:02 Фрижидери и Комори  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Frizideri Gorenje i Obod vo dobra sostojba

5 000 МКД

07 авг. 10:57 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Termo 6kw

5 000 МКД

06 авг. 21:57 Машини за перење и Сушачи  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Masina za susenje alista

4 000 МКД

02 авг. 13:48 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Panasonic  ·  Скопjе  ·  Бутел

Klima panasonic

100 ЕУР

18 јул. 09:21 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Камин/Печка на дрва

12 000 МКД Намалена цена

01 јул. 09:49 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Ideal Klima

300 ЕУР

25 апр. 11:15 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Avalir  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kirbi Avalir

1 200 ЕУР

02 апр. 20:19 Друго  ·  Скопjе  ·  Бутел

Fotokopir Konica Minolta

26 мар. 11:28 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Prity  ·  Скопjе  ·  Бутел

PECKA NA DRVA

7 000 МКД

18 мар. 21:22 Грејни тела и Клима уреди  ·  AEG  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Термо печка / termo pecka

3 000 МКД

26 фев. 08:23 Шпорети и Микробранови печки  ·  AEG  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Sporet

3 000 МКД

26 фев. 07:57 Машини за перење и Сушачи  ·  Gorenje  ·  WA  ·  Скопjе  ·  Бутел

Masina za perenje

1 500 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Бела техника и Апарати за домаќинство на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации