Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Дом и семејство | Бела техника и Апарати за домаќинство | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Бела техника и Апарати за домаќинство,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

12 авг. 12:43 Шпорети и Микробранови печки  ·  Alfa Plam  ·  Alfa Term  ·  Скопjе  ·  Чучер Сандево

Sporet na drva

25 000 МКД

28 мар. 23:14 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Чучер Сандево

Masina za perenje

26 ноем. 22:45 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Чучер Сандево

Kamin na drva

110 ЕУР

27 септ. 00:41 Машини за перење и Сушачи  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Чучер Сандево

Masina za perenje

27 септ. 00:09 Друго  ·  Скопjе  ·  Чучер Сандево

Bojlerce

04 дек. 19:25 Шпорети и Микробранови печки  ·  Alfa Plam  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Чучер Сандево

Kamin na drva

13 000 МКД Намалена цена

17 септ. 00:42 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Чучер Сандево

Kamin

6 000 МКД

21 јун. 08:51 Друго  ·  Скопjе  ·  Чучер Сандево

Aparati za domakinstvo

20 окт. 11:34 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Alfa Plam  ·  Скопjе  ·  Чучер Сандево

Alfa Plam 90 i Kamin Amiti

10 000 МКД

23 фев. 11:31 Шпорети и Микробранови печки  ·  Скопjе  ·  Чучер Сандево

Elektricen sporet Artur Martin

4 000 МКД

30 ноем. 23:32 Грејни тела и Клима уреди  ·  Скопjе  ·  Чучер Сандево

Kamin Tena Plamen Hrvatska

300 ЕУР

02 ноем. 04:06 Грејни тела и Клима уреди  ·  Скопjе  ·  Чучер Сандево

Kamin Tena plamen

300 ЕУР

02 ноем. 04:05 Грејни тела и Клима уреди  ·  Скопjе  ·  Чучер Сандево

KAMIN PLAMEN TENA

300 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Бела техника и Апарати за домаќинство на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации