Македонски | Shqip | English |
23 јул. 08:09 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

Opel Vectra

1 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
08 јул. 12:15 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

Mercedes MLI 270 CDI

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
06 јул. 22:10 Куќи/Вили , Скопjе , Чучер Сандево

Kuka Mirkovci renovirana 10 ara

9 500 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 200
Кон почеток