Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

22 фев. 08:06 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Чучер Сандево

Otkup na vozila

19 фев. 16:08 Услуги  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Чучер Сандево

Sadnici lesnik / lesnici

80 МКД

19 фев. 16:04 Автомобили  ·  BMW  ·  316  ·  Скопjе  ·  Чучер Сандево

Bmw 316i / WV Beetle Buba

4 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
18 фев. 02:32 Викендици  ·  Скопjе  ·  Чучер Сандево

Викендица РАЈ

88 800 ЕУР

15 фев. 09:04 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Чучер Сандево

Seat Leon Fr 150ks 2013 panorama

11 400 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
14 јан. 11:25 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Чучер Сандево

Kuka vo Mirkovci

250 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
11 јан. 16:34 Автоделови и Опрема  ·  Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Чучер Сандево

Bandazi r15 5x112 so dva para gumi

400 ЕУР

03 јан. 19:55 Автомобили  ·  Škoda  ·  Felicia  ·  Скопjе  ·  Чучер Сандево

Prodavam Skoda Felicija

800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 140 000 - 149 999
28 дек. 15:18 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Чучер Сандево

се продава куќа

85 000 ЕУР

Број на соби: 3
12 дек. 08:49 Автоделови и Опрема  ·  Резервни делови  ·  Скопjе  ·  Чучер Сандево

Delovi za BMW e34

01 дек. 08:12 Машини и Инвентар  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Чучер Сандево

Rabotna masa za beli peciva

36 000 МКД

29 ноем. 15:17 Друго  ·  Скопjе  ·  Чучер Сандево

Moncler

4 000 МКД

20 ноем. 14:23 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Чучер Сандево

Prodavam nov magacin i plac

700 ЕУР

17 ноем. 12:47 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Чучер Сандево

Plac

35 000 ЕУР

17 ноем. 12:39 Часовници и Асесери  ·  Машки  ·  Скопjе  ·  Чучер Сандево

Продавам Tissot automatic

18 000 МКД

03 ноем. 13:59 Друго  ·  Скопjе  ·  Чучер Сандево

Nov Dron

8 500 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации