Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Дом и семејство | Бела техника и Апарати за домаќинство | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Бела техника и Апарати за домаќинство,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

20 мај 17:19 Машини за перење и Сушачи  ·  Gorenje  ·  WA  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Машина за перење алишта

3 000 МКД

31 јан. 12:19 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Pecka na peleti Ekoshpar 18kw

50 000 МКД Намалена цена

27 јул. 09:10 Друго  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Niskomontazno boljerce so cesma

01 јун. 12:24 Машини за миење садови  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Masina za sadovi Beko

12 000 МКД

08 мар. 15:45 Друго  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Aspirator nov Beko

6 300 МКД

08 јан. 17:59 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Avalir  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Подавам Kirby Avalir

1 200 ЕУР

14 авг. 15:54 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Gusena pecka na drva

5 000 МКД

25 јул. 19:53 Друго  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Pecka na peleti 10kw duvalka Ecospar

45 000 МКД

07 мај 19:26 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Gusani gadijatori

14 апр. 19:59 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Alfa Plam  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Kamin za drva ALFA PLAM

05 апр. 20:56 Фрижидери и Комори  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Frizderi vo odlicna sostojba

18 фев. 11:35 Машини за миење садови  ·  Друга марка  ·  Candy  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Mashina za mienje sadovi

6 000 МКД Намалена цена

02 фев. 23:44 Шпорети и Микробранови печки  ·  Alfa Plam  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Elektricni sporeti

3 000 МКД

01 дек. 18:21 Фрижидери и Комори  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Сопиште

FRIZDER SAMSUNG

7 000 МКД

25 авг. 23:13 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Kamin mnogu povolno

3 500 МКД

12 окт. 21:22 Шпорети и Микробранови печки  ·  Alfa Plam  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Sporet Alfa 90

20 000 МКД

24 септ. 22:37 Машини за перење и Сушачи  ·  Gorenje  ·  WA  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Masina za perenje Gorenje

5 000 МКД

25 авг. 15:37 Друго  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Kamin za parno

30 000 МКД

13 јан. 19:57 Фрижидери и Комори  ·  Скопjе  ·  Сопиште

FRIZIDER LG

12 000 МКД

20 дек. 16:17 Машини за перење и Сушачи  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Masina za perenje Whirlpool

5 000 МКД

21 ноем. 16:18 Правосмукалки и чистење  ·  Скопjе  ·  Сопиште

PRAVOSMUKALKA KIRBY

400 ЕУР

05 ноем. 09:12 Правосмукалки и чистење  ·  Скопjе  ·  Сопиште

KIRBY odlicno socuvan

450 ЕУР

15 јул. 21:16 Грејни тела и Клима уреди  ·  Скопjе  ·  Сопиште

KAMIN SO PARNO

14 јул. 12:57 Грејни тела и Клима уреди  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Kamin AlfaPlam + elektricen kotel

27 апр. 23:48 Правосмукалки и чистење  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Kirbi pravosmukalka ITNO

13 апр. 22:46 Правосмукалки и чистење  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Pravosmukalka na voda

3 000 МКД

06 апр. 18:19 Друго  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Kamin Diplomat 21

45 000 МКД

01 фев. 15:55 Грејни тела и Клима уреди  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Kamin Alfa Plamavam

25 јан. 12:02 Машини за миење садови  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Amerikanska masina

5 000 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Бела техника и Апарати за домаќинство на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации