Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


Денес 06:42 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Gradezno zemjiste vo Sopiste

50 ЕУР

Вчера 19:50 Автомобили  ·  Ford  ·  Courier  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Se prodava Ford Kurier 1.8 dizel 1999god

350 ЕУР

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 18:49 Викендици  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Vikendica vo Dobri Dol

70 000 ЕУР

19 апр. 23:03 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Kupuvam kuća vo Sopište

18 апр. 18:08 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Се продава куќа во Сопиште

183 000 ЕУР

Број на соби: 3
18 апр. 17:58 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Placevi so markici vo Sopiste

1 ЕУР

18 апр. 12:22 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Сопиште

САВИЌ ПРОДАВА КУЌА ВО СОПИШТЕ

1 ЕУР

Број на соби: > 10
Површина: 100
17 апр. 20:10 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Сопиште

SEAT LEON 1.9 TDI 77KW 2009 FACELIFT

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
17 апр. 15:37 Машини и Алати  ·  Скопjе  ·  Сопиште

PRODAVAM STARA METALNA MONTAZNA GARAZA

1 ЕУР

17 апр. 11:38 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Nov trosoben stan vo Sopiste

75 000 ЕУР

Број на соби: 3
17 апр. 10:54 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Сопиште

СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ СО ВИКЕНДИЦА 071211346

60 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 60
16 апр. 20:08 Автомобили  ·  MINI  ·  Друг модел  ·  Скопjе  ·  Сопиште

PRODAVAM MATIZ

1 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
16 апр. 18:22 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Plac vo Sopiste

50 ЕУР

16 апр. 14:20 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Prekrasen stan vo Sopiste so bazen i sopstven dvor

100 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
14 апр. 14:32 Друго  ·  Скопjе  ·  Сопиште

cube Aim race cross country

1 ЕУР

13 апр. 09:19 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Се продава нива

55 ЕУР

12 апр. 18:23 Услуги  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Parking rampi blokatori sepi

12 апр. 09:26 Станови  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Изнајмувам наместен стан во Сопиште со сопствена гаража

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Онлајн
11 апр. 10:37 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Сопиште

plac so pogled kon Skopje

1 ЕУР

11 апр. 10:12 Домашни Миленичиња  ·  Кучиња  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Golden poppy

250 ЕУР

10 апр. 20:16 Друго  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Влезна врата

650 ЕУР

10 апр. 14:59 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Plac gorno sonje 2400 m2

45 ЕУР

07 апр. 20:18 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Kuka so pogled na Skopje vo Sopiste-Sopishte

230 000 ЕУР

Број на соби: 4
07 апр. 17:16 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Sopiste City View Condominium

1 250 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
06 апр. 08:36 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Vila vo Sopiste

Број на соби: 7
03 апр. 15:23 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Kuka vo Soncev grad Sopiste

250 000 ЕУР

Број на соби: 7
03 апр. 10:27 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Kukja vo Sopiste

149 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 150
02 апр. 19:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Се продава стан во Сопиште

98 000 ЕУР

Број на соби: 2

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации