Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Дом и семејство | Машини и Алати | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Машини и Алати,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Машини и Алати | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


Денес 07:40 Претпријатие Машини и Алати , Скопjе , Скопје

Stubna bormasina Einhell

5 200 МКД

Вчера 21:27 Машини и Алати , Скопjе , Скопје

Фрижидер

Вчера 14:59 Машини и Алати , Скопjе , Карпош

Aparat za zavaruvanje

200 ЕУР

29 септ. 08:32 Претпријатие Машини и Алати , Скопjе , Скопје

Agregat Honda 1kw 2kw 3kw 4kw nov

7 300 МКД

29 септ. 08:28 Претпријатие Машини и Алати , Скопjе , Скопје

MOTOR HONDA ZA POVEKE NAMENI

5 300 МКД

27 септ. 09:05 Претпријатие Машини и Алати , Скопjе , Скопје

Razni masini od Swiss Ger cirkular

4 200 МКД

26 септ. 05:17 Претпријатие Машини и Алати , Скопjе , Скопје

Ger za metal pod agol DeWALT

3 700 МКД Намалена цена

25 септ. 20:44 Машини и Алати , Скопjе , Илинден

CISTI KANISTRI 1000L

3 800 МКД

25 септ. 08:14 Претпријатие Машини и Алати , Скопjе , Скопје

Kompresor Eienhell bezsumen nov

6 700 МКД

23 септ. 10:14 Машини и Алати , Скопjе , Ѓорче Петров

Inverter 12v 24v 220v

20 септ. 13:36 Претпријатие Машини и Алати , Скопjе , Бутел

Freza TF 50

20 398 МКД Намалена цена

19 септ. 20:33 Машини и Алати , Скопjе , Кисела Вода

Elektromotor sever 5.5kw

1 ЕУР

19 септ. 14:44 Машини и Алати , Скопjе , Скопје

Masina za melenje kafe Alekos n16

550 ЕУР Намалена цена

19 септ. 14:43 Машини и Алати , Скопjе , Гази Баба

Kompresori za vozduh

450 ЕУР

19 септ. 14:42 Машини и Алати , Скопjе , Гази Баба

Aparat za zavaruvanje MIG/MAG 250

1 350 ЕУР

19 септ. 14:36 Машини и Алати , Скопjе , Кисела Вода

Coffee machine

2 000 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Машини и Алати на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Машини и Алати | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации