Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на собни цвеќиња и балконски цвеќиња на Пазар3.мк

Широк асортиман на цвеќиња за продажба на Пазар3.мк. Доколку одгледувате цвеќиња за продажба на големо или мало, регистрирајте оглас веднаш! Доколку пак сакате да го разубавите Вашиот дом, тераса или двор, погледнете ги огласите за продажба на цвеќе и изберете го она кое го посакувате!

30 ноем. 23:33 Цвеќиња , Скопjе , Сарај

Fokus

3 000 МКД

Цвеќе продажба - Пазар3 огласи


Уживајте во мирисот и прекрасниот изглед на собните или балконските цвеќиња кои со сигурност ќе го разубават Вашиот дом, тераса или двор. Цвеќињата никого не оставаат рамнодушни, а одгледувањето на цвеќе е докажано дека го подобрува сечие расположение.


Во оваа категорија на Пазар3 се продаваат различни видови на цвеќиња и зимзелени дрва. Цвеќиња кои опојуваат со нивната миризба, и маѓепсуваат со нивниот изглед. Се продава: Difenbahija, Grcka sardela, Begonija, Lobelija, Gardenija, Palma, Drvo na zivotot, Kaktus, Sukulenti, Benjamin, Petunia, Hrizantemi и многу други.


Неколку расадници за цвеќе својот асортиман на цвеќиња и зимзелени дрва го нудат преку Пазар3. Меѓу нив се Rasadnik RISTOVI IR, "Divine Home" DOOEL и други.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации