Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Осветлување, декорација, нов и користен мебел

Во категоријата "Мебел/Инвентар и Уредување" активни се голем број на огласи за продажба на мебел, инвентар и производи за уредување на домот. Тука ќе најдете сè за Вашиот дом! Се продаваат аголни гарнитури, трпезариски маси, кревети и мебел за спални соби, завеси, пвц столарија, теписи, и секаква друга опрема и мебел за внатрешно уредување.

Вчера 15:00
Линк
Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Скопје

Канцелариски Мебел

1 100 ЕУР Намалена цена


Денес 03:49 Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Plakar skoro nov se prodava poradi renovacija

250 ЕУР

Денес 03:49 Кревети и Мебел за спални соби  ·  Куманово

Detska soba

300 ЕУР

Денес 03:49 Маси и Столици  ·  Кичево

Inventar od restoran.

Вчера 16:44 Кујнски мебел и опрема  ·  Куманово

Kujna / Mebel/ elementi

500 ЕУР Намалена цена

Вчера 15:04 Врати/Прозорци и Осветлување  ·  Штип

Vlezna vrata od stan

3 000 МКД

Вчера 15:00 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Скопје

Канцелариски Мебел

1 100 ЕУР Намалена цена

Вчера 14:59 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Скопје

Канцелариски Мебел

1 100 ЕУР Намалена цена

Вчера 14:30 Гарнитури и салонски елементи  ·  Гостивар

Garnitura

18 000 МКД

Вчера 12:40 Кревети и Мебел за спални соби  ·  Скопjе  ·  Карпош

Plakari

350 ЕУР

Вчера 12:11 Кревети и Мебел за спални соби  ·  Скопjе  ·  Карпош

Ekaluziven trosed

450 ЕУР Намалена цена

Вчера 12:09 Кревети и Мебел за спални соби  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodavat plakari

300 ЕУР

16 апр. 18:27 Друго  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Za frizerski salon

3 000 МКД

16 апр. 18:18 Антика и Уметност  ·  Битола

Se prodavaat antikviteti od etnografsko znacenje

1 МКД

16 апр. 17:07 Гарнитури и салонски елементи  ·  Скопjе  ·  Чаир

Fotelja Relax eftino....

7 500 МКД

16 апр. 13:24 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

ПРОДАВАМ РАДИЈАТОРИ ПОЛОВНИ - ГУСАНИ

150 ЕУР

16 апр. 10:44 Гарнитури и салонски елементи  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodava agolna garnitura so fotelja

13 900 МКД

Огласи за продажба на нов или половен мебел и ПВЦ столарија


Доколку реновирате или едноставно сакате да го замените Вашиот сегашен мебел со друг, посетете го Пазар3.мк и погледнете ги огласите за продажба на нов или половен мебел за трпезарии, кујни, детски и спални соби. Голем број на фирми за продажба на мебел, и други правни лица кои изработуваат мебел по мерка своите производи ги продаваат преку Пазар3.мк.


Покрај мебел, се врши продажба и на ПВЦ врати, прозори, инвентар за купатила, лустери, пердиња, теписи и многу други производи за домот.Продажба на мебел


Пазар3 е местото кое на едно место ги претставува сите производители на мебел, како и сите физички лица кои ја продаваат старата гарнитура или користената трпезариска маса.


Нов или продажба на стар мебел?


Постојат голем број на случаи каде се продава користен мебел но во одлична состојба, поради тоа што се продава поради селидба или некоја друга причина. Не ја пропуштајте можноста да ја подновите Вашата дневна, спална или детска соба, салон или купатило, со сочуван мебел и инвентар по ниска цена.


Меѓу салоните и производителите на мебел кои се огласуваат на Пазар3 се наоѓаат: ИнтерПроект Дизајн Студио, Home Concept, Еми Медиа, Динамик Дизајн Мебел, и други.ПВЦ Столарија


Постојат различни видови на ПВЦ профили кои придонесуваат за максимална енергетска ефикасност на Вашиот дом. Во Македонија функционираат голем број на фирми кои се занимаваат со продажба и монтажа на ПВЦ прозорци, ПВЦ врати, ролетни, венецијанер ролетни, зебра и вариолајт завеси. FINESTRA-BAU, Genex Inzenering, Fenstar, Univerzal DOO, Variluks, FullHauz и Alfa Pen, се неколку од компаниите кои вршат продажба и монтажа на секаков вид на ПВЦ столарија и ролетни.Огласување на мебел, ПВЦ дограма и други производи за домот


Дали поседувате теписи кои веќе не Ви се потребни? Сакате да го продадете стариот плакар за да го замените со нов, поголем плакар кој ќе ги собери сите Ваши алишта?


Истите можете лесно, брзо и едноставно да ги продадете онлајн, преку Пазар3. Продажбата на мебел, завеси, осветлување, теписи и други производи за домот на Пазар3 е многу едноставнa.


Регистрирајте оглас со внесување на потребните информации за работите што ги продавате. Многу важно е да направите и неколку фотографии кои најмногу влијаат врз одлуката дали заинтересираниот купувач ќе Ве контактира Вас или некој друг кој продава ист или сличен мебел и производи за домот.


Доколку пак сте фирма која се занимава исклучиво со продажба на мебел, осветлување и ПВЦ дограма - не чекајте! Искористете ја големата посетеност на најголемиот огласник во државата и зголемете ја продажбата на Вашиот бизнис!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации