Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на кујни и изработка на мебел по мерка

Во оваа категорија на Пазар3 ќе сретнете огласи за продажба на готови кујни, кујнски елементи и огласи за изработка на кујни по нарачка. Доколку се занимавате со дизајн и производство на кујни регистрирајте оглас веднаш! Доколку пак сте во потрага по нова кујна, или половни кујнски елементи по одлични цени, разгледајте ги сите огласи на Пазар3.мк!

27 мај 17:43 Кујнски мебел и опрема  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Kujna

7 000 МКД

27 мај 03:03 Кујнски мебел и опрема  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Kujna

27 мај 03:02 Кујнски мебел и опрема  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuzhina ne zbrijte

27 мај 03:02 Кујнски мебел и опрема  ·  Куманово

Шанк

25 мај 08:40 Кујнски мебел и опрема  ·  Скопjе  ·  Центар

Kujna

750 ЕУР

21 мај 22:15 Кујнски мебел и опрема  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Mala kujna

11 000 МКД

18 мај 21:09 Кујнски мебел и опрема  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kujna polovna

50 000 МКД

12 мај 18:17 Кујнски мебел и опрема  ·  Скопjе  ·  Карпош

Кујна

6 000 МКД

11 мај 17:57 Кујнски мебел и опрема  ·  Скопjе  ·  Скопје

English silver plate cutlery set by Cooper Ludlum, Sheffield

150 ЕУР

08 мај 18:35 Кујнски мебел и опрема  ·  Скопjе  ·  Центар

British Copeland Spode dinner service

150 ЕУР

02 мај 16:51 Кујнски мебел и опрема  ·  Скопjе  ·  Арачиново

Komplet inventar za sendvicara itno

30 апр. 06:30 Кујнски мебел и опрема  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Kujna

27 апр. 12:09 Кујнски мебел и опрема  ·  Тетово

Kujni

200 ЕУР

25 апр. 22:36 Кујнски мебел и опрема  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Mala kujna

14 000 МКД

22 апр. 18:15 Кујнски мебел и опрема  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava sank pult

57 000 МКД

21 апр. 15:35 Кујнски мебел и опрема  ·  Гостивар  ·  Врапчиште

komplet kujna

190 МКД

21 апр. 15:34 Кујнски мебел и опрема  ·  Скопjе  ·  Карпош

продавам шанк

150 ЕУР

21 апр. 15:32 Кујнски мебел и опрема  ·  Скопjе  ·  Арачиново

Mobilje salloni

15 000 МКД

17 апр. 16:44 Кујнски мебел и опрема  ·  Куманово

Kujna / Mebel/ elementi

500 ЕУР Намалена цена

28 мар. 12:45 Кујнски мебел и опрема  ·  Скопjе  ·  Центар

Kujna

260 ЕУР

22 мар. 17:14 Кујнски мебел и опрема  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Kujna so sporet

180 ЕУР Намалена цена

20 мар. 13:39 Кујнски мебел и опрема  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

INVENTAR ZA RESTORANI

1 ЕУР

20 мар. 13:36 Кујнски мебел и опрема  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

INVENTAR ZA KUJNA

1 ЕУР

14 мар. 02:50 Кујнски мебел и опрема  ·  Дебар

Kujna nova

13 000 МКД

13 мар. 10:16 Кујнски мебел и опрема  ·  Дебар

Кујна

13 000 МКД

Изработка на кујни по мерка - Пазар3 огласи


Изработка на кујна по нарачка е чест избор на многумина, особено поради тоа што постои можност да се избере материјал, боја и дизајн на кујната по желба, но и најважно од се - може да се изработат различни модели на кујни кои целосно ќе одговараат на просторот во кој живеете.Во категоријата "Кујнски мебел и опрема" своите производи ги продаваат голем број на продавници и салони за мебел како што се: DOM DIZAJN ( изработка на економични и луксузни кујни од оплеменета иверица и медијапан), Дизајн МОДЕРНО Плус (салон за мебел), Кристијан Мебел (салон за мебел), и многу други.Доколку сакате да купите нова кујна, кујнски елементи, или да Ви изработат кујна по нарачка проверете ги огласите на Пазар3 селектирајќи ја опцијата "Претпријатија".
Огласи за продажба на половни кујни и кујнски елементи


Доколку Ви е потребна комплет кујна или само одреден кујнски елемент проверете ги Пазар3 огласите за продажба на половни кујни по навистина пристапни цени!


Кујни од медијапан, кујна со шанк, кујна од иверица, и разни други видови на кујни се продаваат на Пазар3. Често може да сретнете огласи за продажба на сочувана кујна користена краток период, која се продава поради селдиба и слично.


Разгледајте ги сите огласи на Пазар3 и направете одлична зделка при изборот на кујна!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации