Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Дом и семејство | Мебел/Инвентар и Уредување | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Мебел/Инвентар и Уредување,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Мебел/Инвентар и Уредување | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

27 фев. 12:37 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prosavat

33 000 МКД

26 фев. 18:00 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

маса и столици

26 фев. 17:56 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

теписи

25 фев. 14:36 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kancelarisko stolce

1 000 МКД

21 фев. 11:27 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Trpezariska masa 140x 80

19 фев. 20:44 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Trpezariska masa

20 000 МКД

15 фев. 14:36 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Продавам дрвена трпезариска маса и 4 столици

15 000 МКД

14 фев. 15:27 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Trpezarija komplet

25 000 МКД Намалена цена

13 фев. 16:37 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava klub masa

7 000 МКД

13 фев. 12:30 Претпријатие Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Brusali biro Ikea

7 160 МКД

13 фев. 12:18 Претпријатие Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Adde stol od Ikea

1 380 МКД

09 фев. 11:12 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

kabinet za masina za sienje

3 000 МКД

02 фев. 19:47 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Prodavam 4 stolovi + 1 trkalezna masa za trpezarija!

18 000 МКД

31 јан. 18:59 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Prodavam 50 stolici

1 500 МКД

27 јан. 12:58 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Трпезариска маса

18 000 МКД

26 јан. 21:26 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

трпезариска маса

20 000 МКД

17 јан. 22:45 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Prodavam klub masa 3500den

3 500 МКД

08 дек. 12:38 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava nova rabotna stolica

19 000 МКД

05 дек. 19:08 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodavaat fotelji

29 ноем. 09:18 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nova klub masa

24 ноем. 10:11 Претпријатие Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Micke biro Ikea

3 660 МКД Намалена цена

06 ноем. 15:52 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Маса за во дневна соба

4 500 МКД

25 окт. 13:03 Претпријатие Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Ostano stol

1 960 МКД

06 окт. 20:29 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Prodavam biro stolica i polica za detska soba

5 000 МКД

06 окт. 14:05 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Bela trpezariska masa

6 500 МКД

05 окт. 11:34 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Prodavam biro stolica i polica za detska soba

5 000 МКД

26 септ. 13:00 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Леизи бег / Lazy bag

1 200 МКД

20 септ. 08:25 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Vespa primavera 50

3 400 ЕУР

05 септ. 22:08 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Masa

3 000 МКД

30 авг. 16:36 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kompjutersko Biro

9 000 МКД

30 авг. 11:54 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Set za gradina ili terasa

4 000 МКД

28 авг. 14:57 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Frizerska stolica od Rera

7 000 МКД

28 авг. 14:48 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Masa za dnevna soba

4 000 МКД

24 авг. 20:46 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE PRODAVA MEDIJAPANSKA MASA

13 000 МКД

21 авг. 16:21 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava trpezariska masa

4 500 МКД

05 авг. 15:57 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodavaat masi stolici i trkalo

22 јул. 14:27 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Барски столици

1 500 МКД

07 јул. 09:30 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Trpezariska masa i stolici

7 000 МКД

29 јун. 14:30 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Trpezariska mermerna masa

1 000 ЕУР

27 јун. 07:34 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Aluminiumski masi

20 јун. 18:41 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava nov kancelariski stol i polovno biro

7 000 МКД

19 јун. 19:31 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Dve fotelji

100 ЕУР Намалена цена

18 јун. 10:46 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава

12 000 МКД

11 јун. 18:04 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

трпезариски столици

6 000 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Мебел/Инвентар и Уредување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Мебел/Инвентар и Уредување | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации