Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на полици и гардеробери

Продажба на нови и користени ормари, гардеробери, плакари, полици, сталажи и сл. Голем избор, одлични цени! Погледнете ги сите Пазар3 огласи од категоријата "Полици и Места за складирање".

01 апр. 23:10 Полици и Места за складирање  ·  Штип

Se prodavaat dva garderoberi I dve komodi

1 ЕУР

28 мар. 12:57 Полици и Места за складирање  ·  Скопjе  ·  Центар

Plakar so lizgacki vrati

430 ЕУР

26 мар. 11:57 Полици и Места за складирање  ·  Скопjе  ·  Центар

Mebel za kancelarija

400 ЕУР

22 мар. 10:02 Полици и Места за складирање  ·  Охрид

Stalaza

3 500 МКД Намалена цена

23 фев. 13:42 Полици и Места за складирање  ·  Скопjе  ·  Скопје

Regal

300 ЕУР

19 фев. 08:34 Полици и Места за складирање  ·  Куманово

Vitrini

1 000 ЕУР

05 фев. 12:10 Полици и Места за складирање  ·  Штип

Бироа, шкафови - ИТНО

1 ЕУР

04 фев. 01:58 Полици и Места за складирање  ·  Скопjе  ·  Аеродром

регал

9 000 МКД

25 јан. 19:08 Полици и Места за складирање  ·  Скопjе  ·  Карпош

Trodelna vitrina

9 000 МКД

20 јан. 20:17 Полици и Места за складирање  ·  Скопjе  ·  Центар

STAKLENA VITRINA !!!

11 900 МКД

19 јан. 20:31 Полици и Места за складирање  ·  Велес

Komodi i masa

20 000 МКД

19 јан. 16:50 Полици и Места за складирање  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava plakar

12 000 МКД

Се продава: нови или половни полици и плакари - Пазар3 огласи


Широка понуда на функционални ормари, плакари и гардеробери за Вашата спална, дневна, детска, работна соба или претсобје. Се продаваат нови или половни регали, фиокари и полици. Купете половни плакари или размислете на можноста за изработка на плакари по мерка. Изработка на ормари, фиокари, полици или вградени плакари по Ваша мерка и барање. Изработката по мерка за одреден простор Ви овозможува максимално искористување на тој простор.Без разлика дали ќе се одлучите да купите нов мебел, половен плакар и полици, или ќе се одлучите да правите мебел по мерка, на Пазар3 имате многу опции за уредување на Вашиот дом или бизнис простор.Продажба на плакари и полици за бизнис


На Пазар3.мк исто така се продаваат и рафтови, полици и друг мебел за Вашиот бизнис. Плакари, рафтови, фиокари, елементи со огледала од берберница, пултови и сталажи од аптеки, полици за дуќан, IKEA фиокари и ИКЕА полици, и многу друг половен мебел по одлични цени.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации