Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Дом и семејство | Мебел/Инвентар и Уредување | Струмица

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Мебел/Инвентар и Уредување,или по локација Струмица , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Мебел/Инвентар и Уредување | Струмица или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 11:00 Маси и Столици  ·  Струмица

Се продава

1 МКД

18 фев. 17:47 Теписи и Пердиња  ·  Струмица

Tepisi od cista volna

1 МКД

04 фев. 17:07 Маси и Столици  ·  Струмица

Kafanski stolici

11 јан. 20:52 Кујнски мебел и опрема  ·  Струмица

Se prodava kujna so shank povolno

24 дек. 15:11 Кревети и Мебел за спални соби  ·  Струмица

Продавам кревети

21 000 МКД

18 дек. 18:05 Друго  ·  Струмица

Кована ограда

700 ЕУР

25 ноем. 12:56 Антика и Уметност  ·  Струмица

Novi nargilinja

17 ноем. 21:24 Маси и Столици  ·  Струмица

Office Chair Ergonomic Desk Chair

18 500 МКД

06 ноем. 11:56 Инвентар за купатила  ·  Струмица  ·  Ново Село

cesma za kada

250 МКД

10 окт. 14:57 Кревети и Мебел за спални соби  ·  Струмица

Se prodava petosed

8 000 МКД

17 септ. 15:50 Маси и Столици  ·  Струмица

Klub Masa

6 000 МКД

05 септ. 14:54 Гарнитури и салонски елементи  ·  Струмица

Nova agolna garnitura

20 000 МКД

23 авг. 23:45 Маси и Столици  ·  Струмица  ·  Босилово

SENSE7 Sentinel Gaming Chair

12 000 МКД

17 авг. 17:42 Маси и Столици  ·  Струмица

Инвентар за училница

100 МКД

16 авг. 21:58 Друго  ·  Струмица

Parket(1va klasa)-Nov nekoristen

29 јул. 22:41 Друго  ·  Струмица

Се продава комода

15 000 МКД

10 јул. 13:21 Друго  ·  Струмица

SE PRODAVA METALNA PORTA (OGRADA) ZA DVOR

500 ЕУР

07 јул. 10:09 Врати/Прозорци и Осветлување  ·  Струмица

Sobna nova vrata

4 500 МКД

29 јун. 17:46 Мебел за ТВ/Стерео/Компјутери  ·  Струмица

komoda

8 000 МКД

06 јун. 18:14 Гарнитури и салонски елементи  ·  Струмица

Agolna garnitura

30 000 МКД

20 мај 13:05 Цвеќиња  ·  Струмица

Ukrasno palmino drvo

13 мај 01:01 Друго  ·  Струмица  ·  Босилово

Kamin koristen mnogu malku

11 мај 09:24 Инвентар за купатила  ·  Струмица

Boljer

25 апр. 12:52 Друго  ·  Струмица

Inventar za butik

12 апр. 22:36 Друго  ·  Струмица

Железна ограда

04 апр. 15:01 Маси и Столици  ·  Струмица

Masa i stolici

7 000 МКД

21 мар. 18:41 Кревети и Мебел за спални соби  ·  Струмица

Krevet

2 000 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Мебел/Инвентар и Уредување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Мебел/Инвентар и Уредување | Струмица не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации