Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на украси, прекривки, јамболии и друго

Најразлични украси, прекривки и покривки на продажба на Пазар3.мк!


Регистрирајте оглас доколку продавате прекривачи, јамболии, миленца, навлаки за столици и маси, навлаки за перници или разни украси. Доколку пак барате да купите прекривачи, прекривки или украси разгледајте низ листата со огласи и купувајте по најдобри цени!

Денес 14:32 Украси, Прекривки и Покривки  ·  Скопjе  ·  Центар

Огледало

1 500 МКД

19 дек. 10:48 Украси, Прекривки и Покривки  ·  Неготино

Платно

1 500 МКД

02 дек. 15:10 Украси, Прекривки и Покривки  ·  Скопjе  ·  Аеродром

stalak za vino

350 МКД

27 ноем. 17:06 Украси, Прекривки и Покривки  ·  Струга

Luksuzni Prekrivaci (NOVI)

1 495 МКД

27 ноем. 01:21 Украси, Прекривки и Покривки  ·  Струга

Luksuzni Prekrivaci (NOVI)

1 495 МКД

27 ноем. 01:21 Украси, Прекривки и Покривки  ·  Струга

Luksuzni Prekrivaci (NOVI)

1 495 МКД

01 ноем. 13:51 Украси, Прекривки и Покривки  ·  Скопjе  ·  Илинден

Jambolii

2 000 МКД

29 окт. 14:10 Украси, Прекривки и Покривки  ·  Скопjе  ·  Карпош

Јамболија

6 000 МКД

29 окт. 13:49 Украси, Прекривки и Покривки  ·  Скопjе  ·  Карпош

Јамболија

6 000 МКД

08 септ. 20:58 Украси, Прекривки и Покривки  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Тапет / Црни тапети / Декор

1 500 МКД

29 авг. 10:10 Украси, Прекривки и Покривки  ·  Скопjе  ·  Центар

Novi nekoristeni jambolii

1 800 МКД Намалена цена

18 авг. 21:57 Украси, Прекривки и Покривки  ·  Охрид

Нокни ламби

130 ЕУР

30 јул. 13:34 Украси, Прекривки и Покривки  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Гипсани украси

18 јул. 21:50 Украси, Прекривки и Покривки  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Jambolii

600 МКД

13 јул. 15:30 Украси, Прекривки и Покривки  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Jambolija

6 000 МКД

17 јун. 17:08 Украси, Прекривки и Покривки  ·  Охрид

Jambolii beli

1 400 МКД

06 јун. 00:37 Украси, Прекривки и Покривки  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Slika vo 3d

1 000 МКД

26 мај 13:22 Украси, Прекривки и Покривки  ·  Скопjе  ·  Карпош

Jambolii beli

1 000 МКД

11 мај 15:40 Украси, Прекривки и Покривки  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Stolna lamba

2 300 МКД

28 мар. 20:45 Украси, Прекривки и Покривки  ·  Гостивар

Se prodavaat JAMBOLII

3 000 МКД

14 фев. 19:54 Украси, Прекривки и Покривки  ·  Тетово

BABY DORMEO DUSEK

6 000 МКД

06 фев. 10:04 Украси, Прекривки и Покривки  ·  Скопjе  ·  Центар

Јамболии

4 000 МКД

05 фев. 18:29 Украси, Прекривки и Покривки  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se prodava ogledalo

3 000 МКД

22 јан. 14:21 Украси, Прекривки и Покривки  ·  Охрид

Slika

4 000 МКД

27 дек. 16:34 Украси, Прекривки и Покривки  ·  Скопjе  ·  Центар

Pleteni garnituri

Продажба на прекривачи - Пазар3 огласи


Со помош на прекривачите можете да го прикажете стилот кој го преферирате во ентериерот. Доколку Ви се потребни прекривачи за тросед, двосед и фотеља, прекривачи за каучи, прекривачи за аголна гарнитура, нарачајте преку нашиот веб сајт Пазар3.мк! Голем број на огласи за продажба на покривки за тросед, изработка на прекривачи по мерка, постелнини, јоргани, и сл.Продажба на јамболии / дифтеци - Пазар3 огласи


Јамболиите или поинаку наречени дифтеци, ја претставуваат неверојатната способност на нашите предци да произведуваат домашно ткаени покривки од волна во различни бои и димензии. Јамболијата претставува одлична покривка во текот на зимските месеци, топли многу повеќе него обично ќебе. Во денешно време јамболиите се навистина барани од сопствениците на традиционални угостителски објекти, колекционерите на стари предмети, сите љубители на волнени покривки и оние кои знаат да ја ценат вредноста и квалитетот на еден дифтек. Многумина ги користат како кебиња, како прекривки за кревети па дури и како килими.На Пазар3 се продаваат одлично сочувани рачно изработени јамболии во повеќе бои и димензии. Исто така се продаваат и рачно изработени килими, миленца, чаршафи за маса, и многу друго.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации