Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Дом и семејство | За Деца | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија За Деца,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | За Деца | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

06 ноем. 17:44 Мебел/Опрема , Охрид

Se prodava stokke kolicka 0+

320 ЕУР

09 окт. 15:13 Мебел/Опрема , Охрид

Kolicka, tansporter i sedishte za kola

15 000 МКД

15 септ. 20:46 Мебел/Опрема , Охрид

Gb Pockit + летна количка

4 000 МКД

15 септ. 20:37 Мебел/Опрема , Охрид

Gb Pockit + летна количка

4 000 МКД

03 септ. 12:21 Мебел/Опрема , Охрид

Bebesko krevetce

4 000 МКД Намалена цена

30 авг. 13:04 Мебел/Опрема , Охрид

Kolicka za bliznacinja

19 авг. 12:47 Мебел/Опрема , Охрид

Stokke kolicka

420 ЕУР

01 авг. 21:51 Мебел/Опрема , Охрид

Krevetce

6 500 МКД

19 јул. 11:50 Мебел/Опрема , Охрид

Kolicka za deca

4 000 МКД

15 јул. 17:06 Мебел/Опрема , Охрид

Detsko sediste za vo kola

20 јун. 16:06 Мебел/Опрема , Охрид

Elektricna pumpa Medela

6 000 МКД

08 мај 13:19 Мебел/Опрема , Охрид

Detski krevet so dusek 120/60

4 000 МКД

12 апр. 19:57 Мебел/Опрема , Охрид

Graco sediste za avtomobili

3 000 МКД

12 апр. 13:22 Мебел/Опрема , Охрид

Graco sediste za avtomobil

3 000 МКД

04 апр. 10:17 Играчки , Охрид

Trotinet za deca

2 500 МКД

29 мар. 18:46 Мебел/Опрема , Охрид

Kolicka Quinny mood

22 мар. 09:47 Мебел/Опрема , Охрид

Stokke Xplory V4

20 000 МКД

23 јан. 12:46 Играчки , Охрид

PLAY STATION 3

6 000 МКД

03 јан. 05:39 Мебел/Опрема , Охрид

Tocace so pokriv

03 дек. 18:11 Играчки , Охрид , Дебарца

play station 3

7 000 МКД

02 ноем. 19:14 Облека , Охрид

Detski kopacki br. 29

1 100 МКД

13 авг. 10:13 Мебел/Опрема , Охрид

Relaksator za bebe

1 800 МКД

11 авг. 08:33 Мебел/Опрема , Охрид

Detsko krevetce

4 500 МКД

19 јул. 22:35 Мебел/Опрема , Охрид

Bebeski Stol za hranenje

1 990 МКД

27 јун. 09:42 Играчки , Охрид

mega lluks biqiklet

1 008 МКД

21 јун. 23:10 Играчки , Охрид

Jetson strike

17 јун. 23:31 Мебел/Опрема , Охрид

Detski kolicki

17 мај 10:56 Облека , Охрид

Nike patiki za deca

50 ЕУР

01 мај 19:37 Мебел/Опрема , Охрид

Detsko krevetce skoro novo

100 ЕУР

07 апр. 16:36 Мебел/Опрема , Охрид

Krevetce detsko

4 000 МКД

03 апр. 15:48 Мебел/Опрема , Охрид

Nov dubak

5 000 МКД

31 мар. 22:54 Мебел/Опрема , Охрид

Za deca

4 000 МКД

25 мар. 23:18 Мебел/Опрема , Охрид

Bebeska oprema

04 мар. 22:06 Мебел/Опрема , Охрид

Relaksator za bebe

7 500 МКД Намалена цена

26 јан. 17:05 Играчки , Охрид

Velosiped detski

1 500 МКД

26 јан. 16:41 Играчки , Охрид

Kokua velosiped bez pedali

50 ЕУР

21 јан. 12:39 Мебел/Опрема , Охрид

Detsko krevetce od Simpo

3 500 МКД

29 ноем. 16:51 Играчки , Охрид

Detsko sediste za vo avtomobil

21 септ. 14:51 Мебел/Опрема , Охрид

Podloga za igranje

800 МКД

21 септ. 09:42 Мебел/Опрема , Охрид

Sterilizator za sisinja 2 vo 1 Chicco

1 900 МКД

02 септ. 12:24 Мебел/Опрема , Охрид

Kolicka GRACO + Krevetce CHIPOLINO

1 900 МКД Намалена цена

15 авг. 14:42 Играчки , Охрид

Velosiped za deca

2 000 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување За Деца на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | За Деца | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации