Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Дом и семејство | За Деца | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија За Деца,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | За Деца | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

13 мај 13:04
Линк
Мебел/Опрема  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Количка за бебе

9 500 МКД Намалена цена

13 мај 13:20
Линк
Мебел/Опрема  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Седиште за дете Chicco

3 000 МКД Намалена цена

13 мај 13:05
Линк
Мебел/Опрема  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Релаксатор за бебе

2 500 МКД Намалена цена


23 мај 20:20 Играчки  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Zamok za skokanje

1 ЕУР

23 мај 14:28 Мебел/Опрема  ·  Скопjе  ·  Скопје

Trambolina

22 мај 23:54 Мебел/Опрема  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kada za bebe so podloga za povivanje

2 700 МКД

22 мај 21:39 Мебел/Опрема  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Isofix baza

21 мај 22:22 Мебел/Опрема  ·  Скопjе  ·  Карпош

Oprema za bebe

20 мај 14:24 Мебел/Опрема  ·  Скопjе  ·  Чаир

Kolicka za bliznaci

6 500 МКД

20 мај 13:01 Мебел/Опрема  ·  Скопjе  ·  Бутел

Количка Quinny Buzz extra

150 ЕУР

20 мај 12:23 Мебел/Опрема  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Maxi Cosi Adorra 2 so transporter Cabrio Fix

12 000 МКД

20 мај 10:57 Мебел/Опрема  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Hranilka

1 800 МКД

20 мај 10:42 Мебел/Опрема  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Hranilka

1 800 МКД

20 мај 09:52 Мебел/Опрема  ·  Скопjе  ·  Центар

Количка Kikka Boo Madrid 3 во 1

10 000 МКД

20 мај 04:07 Облека  ·  Скопjе  ·  Бутел

фустан за девојчиња 6-7 годин

800 МКД

20 мај 04:07 Облека  ·  Скопjе  ·  Бутел

фустан за девојчиња 4-5 годин

800 МКД

19 мај 23:17 Мебел/Опрема  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Заштитна ограда за кревет

1 000 МКД

19 мај 19:12 Мебел/Опрема  ·  Скопjе  ·  Карпош

Детски велосипед BOOSTER PLASMA

4 000 МКД

19 мај 16:18 Мебел/Опрема  ·  Скопjе  ·  Аеродром

TRANSPORTER CHICCO

1 900 МКД

19 мај 00:34 Мебел/Опрема  ·  Скопjе  ·  Карпош

Детска опрема

17 мај 22:32 Мебел/Опрема  ·  Скопjе  ·  Центар

Mima Xari (Камил) со сите додатоци

95 000 МКД

16 мај 16:48
Линк
Мебел/Опрема  ·  Скопjе  ·  Центар

Transporter za bebe Cybex Cloud Z2

14 500 МКД

16 мај 05:18 Мебел/Опрема  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Stalak za korito za bebe

800 МКД

15 мај 19:14 Мебел/Опрема  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Detsko krevetce

8 000 МКД Намалена цена

15 мај 13:27 Мебел/Опрема  ·  Скопjе  ·  Карпош

Relaksator

2 500 МКД

15 мај 10:11 Мебел/Опрема  ·  Скопjе  ·  Центар

Kolicka za bebe od Peg Perego

15 мај 06:07 Мебел/Опрема  ·  Скопjе  ·  Карпош

Detsko sediste za avtomobil 4- 12 god

3 000 МКД Намалена цена

13 мај 22:19 Мебел/Опрема  ·  Скопjе  ·  Чаир

Kolicka za bliznaci

6 500 МКД

13 мај 20:43 Играчки  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Дрвен баланс велосипед Playtive

2 000 МКД

13 мај 18:04 Мебел/Опрема  ·  Скопjе  ·  Чаир

Kolicka za bliznaci

6 500 МКД

13 мај 15:58 Мебел/Опрема  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava hranilka za bebe marka Kiddo

45 ЕУР Намалена цена

13 мај 14:52 Мебел/Опрема  ·  Скопjе  ·  Карпош

Detsko sediste Chico za vo kola

220 ЕУР Намалена цена

13 мај 14:40 Мебел/Опрема  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Igralna

1 500 МКД

13 мај 14:30 Мебел/Опрема  ·  Скопjе  ·  Карпош

Bebesko krevetce brend Pali

15 000 МКД Намалена цена

13 мај 13:20 Мебел/Опрема  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Седиште за дете Chicco

3 000 МКД Намалена цена

13 мај 13:05 Мебел/Опрема  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Релаксатор за бебе

2 500 МКД Намалена цена

13 мај 13:04 Мебел/Опрема  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Количка за бебе

9 500 МКД Намалена цена

12 мај 20:02 Мебел/Опрема  ·  Скопjе  ·  Карпош

Igralna - Ogradica LORELLI so torba za cuvanje

1 600 МКД

12 мај 10:39 Мебел/Опрема  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Visecki element, detska soba

2 000 МКД

11 мај 19:27 Мебел/Опрема  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Graco transporter

1 300 МКД Намалена цена

10 мај 18:36 Мебел/Опрема  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Detsko biro

1 200 МКД

08 мај 14:40 Мебел/Опрема  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава бебешка опрема

1 МКД

08 мај 03:06 Мебел/Опрема  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nova kolicka

3 500 МКД

07 мај 13:29 Мебел/Опрема  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava GIANT PINK MONI

3 000 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување За Деца на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | За Деца | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации