Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на бежични, IP и fax телефони

Се продаваат нови и користени фиксни и бежични телефони од повеќе брендови, како и опрема за телефони.

Фиксен телефон


Иако употребата на фиксните и бежичните телефони е значително намалена, како резултат на појавата на мобилните телефони, сепак овој тип на медиум за комуникација сеуште често го користат бизнисите, а поретко и домаќинствата.


Во оваа категорија на Пазар3 може да најдете бежични, фиксни и fax телефони. Исто така се продаваат и телефонски картици, телефонска опрема, фискални каси, радио станици и многу друго.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации