Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на бежични, IP и fax телефони

Се продаваат нови и користени фиксни и бежични телефони од повеќе брендови, како и опрема за телефони.

01 дек. 06:04 Фиксна телефонија  ·  Скопjе  ·  Чаир

Dozni za na zid RJ 11 kon.

10 МКД

30 ноем. 13:17 Фиксна телефонија  ·  Скопjе  ·  Чаир

Dozni za RJ 11 konektoro trl

10 ноем. 22:01 Фиксна телефонија  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Internet paket

05 ноем. 23:10 Фиксна телефонија  ·  Струмица

se prodava fifa 16 za ps4

600 МКД

20 мар. 23:31 Фиксна телефонија  ·  Скопjе  ·  Центар

Original Dect Panasonic telefoni

650 МКД

22 дек. 09:53 Фиксна телефонија  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Grandstream GXP1610 novi

2 500 МКД

28 ноем. 16:26 Фиксна телефонија  ·  Скопjе  ·  Центар

Pulsen fiksen telefon Iskra

700 МКД

01 мар. 00:49 Фиксна телефонија  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

bshsh

17 272 МКД

23 ноем. 13:27 Фиксна телефонија  ·  Скопjе  ·  Карпош

Telefonska centrala Panasonic

4 000 МКД

16 ноем. 14:21 Фиксна телефонија  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Motorola PDA ured kompletno ispraven nov polnac

25 000 МКД

06 јун. 16:52 Фиксна телефонија  ·  Куманово  ·  Липково

iphon

1 ЕУР Намалена цена

15 апр. 17:28 Фиксна телефонија  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Radiostanici Motorola

5 000 МКД

20 јан. 23:12 Фиксна телефонија  ·  Тетово

Acer Aspire ES 15

7 500 МКД

14 септ. 11:50 Фиксна телефонија  ·  Скопjе  ·  Карпош

Fax Panasonik KX-FT71

1 000 МКД

19 јул. 23:59 Фиксна телефонија  ·  Скопjе  ·  Карпош

BEZICEN TELEFON SIEMENS

500 МКД

05 јун. 12:10 Фиксна телефонија  ·  Скопjе  ·  Карпош

SAMSUNG J3

1 500 МКД

27 апр. 23:14 Фиксна телефонија  ·  Куманово

Iphone

290 ЕУР

28 мар. 08:07 Фиксна телефонија  ·  Скопjе  ·  Скопје

Zlaten Broj 079222262

800 ЕУР

18 мар. 23:57 Фиксна телефонија  ·  Скопjе  ·  Скопје

Zlaten broj Numër i artë

900 ЕУР

03 мар. 11:36 Фиксна телефонија  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Telefonska oprema

500 ЕУР

17 јан. 18:01 Фиксна телефонија  ·  Скопjе  ·  Центар

Fiksen telefon PANASONIC

1 000 МКД

18 септ. 11:27 Фиксна телефонија  ·  Кочани

Faks panasonik

100 ЕУР

07 јун. 20:58 Фиксна телефонија  ·  Скопjе  ·  Чаир

Ducani

19 апр. 10:24 Фиксна телефонија  ·  Скопjе  ·  Центар

IP TELEFONI MALKU KORISTENI

550 ЕУР

10 фев. 19:40 Фиксна телефонија  ·  Скопjе  ·  Карпош

Panasonic bezicni telefoni

900 МКД

24 јан. 10:18 Фиксна телефонија  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se podaruva Trimaks

22 авг. 19:04 Фиксна телефонија  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Bezicen telefon Panasonik TG7512FX

2 000 МКД

27 јун. 23:53 Фиксна телефонија  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Telefon so Fax Panasonic

2 000 МКД

13 мај 21:58 Фиксна телефонија  ·  Штип

ASUS RT-N12 300Mbs ruter

1 000 МКД

05 апр. 09:27 Фиксна телефонија  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Servis na fiksen telefon

06 мар. 19:31 Фиксна телефонија  ·  Скопjе  ·  Карпош

Bezicen Fiksen telefon Panasonic Panasonic

450 МКД

31 дек. 17:34 Фиксна телефонија  ·  Скопjе  ·  Центар

FIKSEN TELEFON PANASONIC

1 800 МКД

31 дек. 08:12 Фиксна телефонија  ·  Скопjе  ·  Центар

FIKSEN TELEFON PANASONIC

1 500 МКД

31 дек. 00:14 Фиксна телефонија  ·  Скопjе  ·  Центар

Fiksen telefon PANASONIC

2 000 МКД

28 дек. 07:40 Фиксна телефонија  ·  Скопjе  ·  Центар

Fikalen telefon PANASONIC

3 000 МКД

21 авг. 14:32 Фиксна телефонија  ·  Скопjе  ·  Скопје

Telefonska centrala Panasonic 616 EASA-PHONE

5 000 МКД

21 авг. 14:08 Фиксна телефонија  ·  Скопjе  ·  Карпош

Fax Panasonic KX-FТ21

1 800 МКД

22 јул. 04:32 Фиксна телефонија  ·  Битола  ·  Могила

Hhyikkkkkhj

28 мај 08:30 Фиксна телефонија  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Bezicni telefoni

25 апр. 12:41 Фиксна телефонија  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Paradox alarm

100 ЕУР

06 апр. 17:32 Фиксна телефонија  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Telefonska oprema

300 ЕУР

03 фев. 13:40 Фиксна телефонија  ·  Скопjе  ·  Центар

Telefon faks kopir

Фиксен телефон


Иако употребата на фиксните и бежичните телефони е значително намалена, како резултат на појавата на мобилните телефони, сепак овој тип на медиум за комуникација сеуште често го користат бизнисите, а поретко и домаќинствата.


Во оваа категорија на Пазар3 може да најдете бежични, фиксни и fax телефони. Исто така се продаваат и телефонски картици, телефонска опрема, фискални каси, радио станици и многу друго.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации