Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Elektronika | Telefon fiks

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Telefon fiks , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Telefon fiks | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

06 Qer 16:56 Telefon fiks  ·  Shkup  ·  Aerodrom

IP Telephony, CISCO Router i GSM Centrala

04 Mar 22:53 Telefon fiks  ·  Shkup

Bezžicen telefon

1 MKD

29 Shk 10:09 Telefon fiks  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Телефонски централи

400 EUR

05 Jan 04:17 Telefon fiks  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Фиксни телефони, Fiksni telefoni,

5 000 MKD

01 Dhj 06:04 Telefon fiks  ·  Shkup  ·  Çair

Dozni za na zid RJ 11 kon.

10 MKD

30 Nën 13:17 Telefon fiks  ·  Shkup  ·  Çair

Dozni za RJ 11 konektoro trl

10 Nën 22:01 Telefon fiks  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Internet paket

05 Nën 23:10 Telefon fiks  ·  Strumicë

se prodava fifa 16 za ps4

600 MKD

20 Mar 23:31 Telefon fiks  ·  Shkup  ·  Centar

Original Dect Panasonic telefoni

650 MKD

22 Dhj 09:53 Telefon fiks  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Grandstream GXP1610 novi

2 500 MKD

08 Maj 19:53 Telefon fiks  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Fiksna pripeid linija so telefon

01 Mar 00:49 Telefon fiks  ·  Gjevgjeli

bshsh

17 272 MKD

23 Nën 13:27 Telefon fiks  ·  Shkup  ·  Karposh

Telefonska centrala Panasonic

4 000 MKD

16 Nën 14:21 Telefon fiks  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Motorola PDA ured kompletno ispraven nov polnac

25 000 MKD

06 Qer 16:52 Telefon fiks  ·  Kumanovë  ·  Likovë

iphon

1 EUR Намалена цена

15 Pri 17:28 Telefon fiks  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Radiostanici Motorola

5 000 MKD

20 Jan 23:12 Telefon fiks  ·  Tetovë

Acer Aspire ES 15

7 500 MKD

14 Sht 11:50 Telefon fiks  ·  Shkup  ·  Karposh

Fax Panasonik KX-FT71

1 000 MKD

19 Korr 23:59 Telefon fiks  ·  Shkup  ·  Karposh

BEZICEN TELEFON SIEMENS

500 MKD

05 Qer 12:10 Telefon fiks  ·  Shkup  ·  Karposh

SAMSUNG J3

1 500 MKD

02 Qer 04:29 Telefon fiks  ·  Kavadar

Телефон фиксен безжичен

800 MKD

27 Pri 23:14 Telefon fiks  ·  Kumanovë

Iphone

290 EUR

28 Mar 08:07 Telefon fiks  ·  Shkup

Zlaten Broj 079222262

800 EUR

18 Mar 23:57 Telefon fiks  ·  Shkup

Zlaten broj Numër i artë

900 EUR

03 Mar 11:36 Telefon fiks  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Telefonska oprema

500 EUR

17 Jan 18:01 Telefon fiks  ·  Shkup  ·  Centar

Fiksen telefon PANASONIC

1 000 MKD

18 Sht 11:27 Telefon fiks  ·  Koçan

Faks panasonik

100 EUR

07 Qer 20:58 Telefon fiks  ·  Shkup  ·  Çair

Ducani

19 Pri 10:24 Telefon fiks  ·  Shkup  ·  Centar

IP TELEFONI MALKU KORISTENI

550 EUR

18 Pri 11:10 Shitore Telefon fiks  ·  Shkup

Telefonska centrala Siemens

390 EUR Намалена цена

10 Shk 19:40 Telefon fiks  ·  Shkup  ·  Karposh

Panasonic bezicni telefoni

900 MKD

24 Jan 10:18 Telefon fiks  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se podaruva Trimaks

22 Gush 19:04 Telefon fiks  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Bezicen telefon Panasonik TG7512FX

2 000 MKD

27 Qer 23:53 Telefon fiks  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Telefon so Fax Panasonic

2 000 MKD

13 Maj 21:58 Telefon fiks  ·  Shtip

ASUS RT-N12 300Mbs ruter

1 000 MKD

05 Pri 09:27 Telefon fiks  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Servis na fiksen telefon

06 Mar 19:31 Telefon fiks  ·  Shkup  ·  Karposh

Bezicen Fiksen telefon Panasonic Panasonic

450 MKD

31 Dhj 17:34 Telefon fiks  ·  Shkup  ·  Centar

FIKSEN TELEFON PANASONIC

1 800 MKD

31 Dhj 08:12 Telefon fiks  ·  Shkup  ·  Centar

FIKSEN TELEFON PANASONIC

1 500 MKD

31 Dhj 00:14 Telefon fiks  ·  Shkup  ·  Centar

Fiksen telefon PANASONIC

2 000 MKD

28 Dhj 07:40 Telefon fiks  ·  Shkup  ·  Centar

Fikalen telefon PANASONIC

3 000 MKD

07 Tet 15:54 Telefon fiks  ·  Shkup  ·  Karposh

Otstapuvam Vip paket + gratis

21 Gush 14:32 Telefon fiks  ·  Shkup

Telefonska centrala Panasonic 616 EASA-PHONE

5 000 MKD

21 Gush 14:08 Telefon fiks  ·  Shkup  ·  Karposh

Fax Panasonic KX-FТ21

1 800 MKD

22 Korr 04:32 Telefon fiks  ·  Manastir  ·  Mogillë

Hhyikkkkkhj

28 Maj 08:30 Telefon fiks  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Bezicni telefoni

25 Pri 12:41 Telefon fiks  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Paradox alarm

100 EUR

06 Pri 17:32 Telefon fiks  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Telefonska oprema

300 EUR

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Telefon fiks në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefon fiks | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione