Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Playstation - Огласи за продажба на playstation конзоли!

PS Vita , 19
PS1 , 10
PS2 , 105
PS3 , 845
PS4 , 1399
PS4 , 293
PS5 , 110
PSP , 27
VR , 4

Потребен Ви е playstation за играње на вашите омилени видео игри, или пак, нудите playstation за продажба веќе подолг период, но, не успеавте да постигнете одлични резултати во двете намери? Не грижете се, Пазар3 е вистинското место за Вас!


На нашиот сајт, ќе можете да пронајдете playstation, како и да ги продадете овие конзоли, без разлика дали се работи за ретро моделите како sony playstation 1, sony playstation 2, или пак, sony playstation 3, sony playstation 4 и најновиот - sony playstation 5 без воопшто да се мачите!


01 мар. 16:18
Линк
Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Скопjе  ·  Бутел

Playstation otkup i cipuvanje

7 000 МКД Намалена цена


03 мар. 17:15 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS5  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

PS5 so 3 igri

470 ЕУР

03 мар. 12:18 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS3  ·  Скопjе  ·  Карпош

Video Igri Originalni za Play Station 3

4 500 МКД

02 мар. 13:51 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Скопjе  ·  Аеродром

PS4 chipuvan so dva kontroleri

16 000 МКД

01 мар. 16:18 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Скопjе  ·  Бутел

Playstation otkup i cipuvanje

7 000 МКД Намалена цена

28 фев. 10:21 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Скопjе  ·  Центар

Се продава PS4 со 5 игри

15 000 МКД Намалена цена

27 фев. 15:53 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Скопjе  ·  Карпош

Playstation 4 PS4 SLIM 1TB

14 000 МКД

26 фев. 11:50 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS3  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SONY PS3 Wireless Kontroler

800 МКД

25 фев. 14:35
Линк
Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS3  ·  Куманово

Se prodava!

165 ЕУР

20 фев. 13:42 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Тетово

SONY PS4

20 500 МКД

18 фев. 21:54 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Битола

G29 Volan

200 ЕУР

17 фев. 23:04 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Скопjе  ·  Скопје

2k24 za ps4

2 500 МКД

17 фев. 07:43 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Скопjе  ·  Скопје

ps4

11 000 МКД Намалена цена

17 фев. 02:23 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Скопjе  ·  Аеродром

PlayStation 4 so 4 igri

12 000 МКД

17 фев. 02:23 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Скопjе  ·  Аеродром

PlayStation 4 so 4 igri

13 000 МКД

16 фев. 12:36 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Скопjе  ·  Карпош

Ps4

16 000 МКД

14 фев. 12:58 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Скопjе  ·  Аеродром

NBA 2K24

2 499 МКД Намалена цена

13 фев. 23:33 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Дебар

Ps4 plus 6 fenomenalni igri/1TB

20 000 МКД

13 фев. 15:41 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS3  ·  Тетово

playstation 3 cipuvan

7 500 МКД

12 фев. 12:43 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Скопjе  ·  Чаир

Ps4 slim

15 000 МКД

12 фев. 00:43 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS5  ·  Скопjе  ·  Скопје

Playstation 5 slim novo

32 000 МКД

11 фев. 13:20 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Продавам PS4

10 000 МКД

07 фев. 13:51 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Скопjе  ·  Центар

CALL OF DUTY PS 4

3 500 МКД

05 фев. 23:58 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Скопjе  ·  Центар

PS4 so dva kontroleri

15 000 МКД

04 фев. 01:56 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS3  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Prodavam ps3

6 000 МКД

02 фев. 22:22 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Скопjе  ·  Аеродром

PSVR 1 + 2Motion Controller

200 ЕУР Намалена цена

02 фев. 16:14 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS5  ·  Скопjе  ·  Центар

Spider-Man 2 PS5

3 000 МКД

01 фев. 17:23 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Скопjе  ·  Бутел

Playstation otkup i cipuvanje

8 000 МКД Намалена цена

30 јан. 14:14 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Скопjе  ·  Центар

Ps4 Igri - Playstation igri

27 јан. 09:37 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Скопjе  ·  Бутел

shitet soni

10 000 МКД

27 јан. 09:36 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Скопjе  ·  Центар

Playstation igri

23 јан. 14:53 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS5  ·  Тетово

Spiderman 2

21 јан. 18:41 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Тетово

PS4 games

400 МКД

19 јан. 20:48 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Гостивар

Sonyplaystation 4

270 ЕУР

18 јан. 15:37 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS3  ·  Тетово

playstation 3 cipuvan so multiman

9 000 МКД

17 јан. 19:50 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Playstation 4

23 000 МКД

15 јан. 04:12 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS2  ·  Прилеп

Ps2 Sony PlayStation 2 cipuvan

2 700 МКД

15 јан. 04:11 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Скопjе  ·  Карпош

Prodavam igri za ps4

2 500 МКД

15 јан. 04:09 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS3  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava PS3

130 ЕУР

Зошто playstation е синоним за одлична конзола за играње?


Богата понуда на видео игри - сопствениците на playstation ќе можат да ги уживаат бенефитите од оваа конзола, поради фактот што сите најактуелни имиња би можеле да бидат дел од вашиот гејминг арсенал.


Воедно, можноста за играње во виртуелна реалност е уште една причина плус поради која треба да се одлучите за купување на playstation!


Kвалитетен џојстик - како што еволуира playstation, така Sony се повеќе инвестира и вложува напори во подобрувањето на искуството кое што го нуди самиот контролер, се со цел да му овозможи на корисникот можност за потполно уживање при играње на видео игрите.


Голем дел од нив вклучуваат вибрации, а целокупниот дизајн ќе направи да имате стабилно држење и да не почувствувате замор дури иако сте играле повеќе часа.


Моќност - во зависност од моделот на кој playstation станува збор, едно е сигурно - брзината на процесирање на игрите, големата меморија која што ќе ви овозможи да ги инсталирате сите потребни игри се можеби и најголемата причина поради која playstation е толку популарна конзола за игри!Како Пазар3 може да Ви ја олесни продажбата на playstation?


Популарен сајт - имајќи го предвид фактот што Пазар3 е најпопуларниот огласувачки сајт во Македонија, тоа значи дека Вие ќе можете да пронајдете или продадете playstation, но, буквално и се останато - автомобили, електроника, живеалишта, возила, па се до препарати кои се потребни за сечиј дом и семејство!


Фантастична посетеност - благодарение на 70 000 дневната посетеност на нашиот сајт, вашите огласи нема никогаш да поминат незабележано, туку напротив, истите ќе допрат до широк спектар на луѓе од кои огромен дел би ве контактирале околу евентуалната купопродажба на сите оние playstation конзоли кои што ги нудите.


Во ова ќе можете да се уверите и самите, па затоа, не одолговлекувајте и објавете оглас за продажба на вашиот playstation - playstation 3, playstation 4 или playstation 5!


Огромна побарувачка - побарувачката за playstation конзоли за играње е поставена на навистина високо ниво на Пазар3, а тоа се одлични вести за продавачите, бидејќи никогаш нема да помине долго пред да го одбиете првиот контакт од страна на некои од заинтересираните купувачи!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации