Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Електроника

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

18 фев. 21:38
Линк
Играчки Конзоли и додатоци  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Чаир

Prodavam kola so baterii

3 000 МКД


Денес 03:06 Компјутери (Комплет)  ·  Десктоп компјутери  ·  Acer  ·  Nitro 5  ·  Прилеп

Gaming Laptop Nitro AN515-54 i dopolnitelen kuler

29 900 МКД

Вчера 22:24 Аудио опрема  ·  Друго  ·  Куманово

Quatro HT-500

Вчера 20:20 Мобилни телефони  ·  Huawei  ·  Honor 9x lite  ·  Куманово

Se prodava HONOR 9X LITE

8 000 МКД

Вчера 19:53 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro Max  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Iphone 11 Pro Max 256GB

400 ЕУР

Вчера 18:47 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A70  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Samsung Galaxy A70

8 000 МКД

Вчера 18:31 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A34  ·  Битола

SAMSUNG A34 5G KAKO NOV!

11 800 МКД

Вчера 17:20 Аудио опрема  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

JVC SP-X 220

2 500 МКД Намалена цена

Вчера 14:27 Мобилни телефони  ·  Huawei  ·  Honor 8x  ·  Кавадарци

Se prodava Honor 8x

5 000 МКД

Вчера 14:07
Линк
Компјутери (Комплет)  ·  Лаптопи/Notebook  ·  HP  ·  250 G7  ·  Куманово

HP 250 G7 Notebook PC

250 ЕУР Намалена цена

Вчера 13:51 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Скопjе  ·  Аеродром

PS4 chipuvan so dva kontroleri

16 000 МКД

Вчера 13:47 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Iphone 15 128g nov nekoristen

850 ЕУР

Вчера 13:30 Компјутери (Комплет)  ·  Таблети  ·  Apple  ·  iPad 6  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Apple iPad 6th generation 32gb

10 000 МКД

Вчера 13:21 Компјутери (Комплет)  ·  Лаптопи/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Скопjе  ·  Аеродром

MacBook Pro 2015 13i

20 000 МКД

Вчера 13:10 Компјутери (Комплет)  ·  Лаптопи/Notebook  ·  Asus  ·   ·  Скопjе  ·  Аеродром

ASUS Laptop K550V

15 000 МКД

Вчера 11:59 Мобилни телефони  ·  Motorola  ·   ·  Скопjе  ·  Карпош

Motorola Edge 40 NEO

12 000 МКД

Вчера 10:46 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro  ·  Скопjе  ·  Карпош

iPhone 12 Pro, 128MB, Blue, Neverlock

440 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации