Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за сервис, поправка и форматирање на лаптопи и десктоп компјутери

Во оваа категорија на Пазар3.мк се нудат услуги за компјутерски сервис за сите видови компјутери и монитори, и поправка на лаптоп компјутери.17 мај 17:54 Сервис за Компјутери  ·  Скопjе  ·  Карпош

SERVIS ZA KOMPJUTERI ALEK

1 200 МКД

09 апр. 11:01 Сервис за Компјутери  ·  Скопjе  ·  Скопје

Servis per Antminer Riga

28 мар. 13:51 Сервис за Компјутери  ·  Куманово

HP Officejet Pro K5400

9 000 МКД

20 мар. 23:18 Сервис за Компјутери  ·  Скопjе  ·  Карпош

Instaliranje windows i kompjuterski servis na povik

800 МКД

11 мар. 21:58 Сервис за Компјутери  ·  Скопjе  ·  Карпош

Instalacija na Windows PC/Laptop i servis

23 фев. 12:53 Сервис за Компјутери  ·  Гостивар

Procesor

22 фев. 02:31 Сервис за Компјутери  ·  Прилеп

Brz i profesionalen servis na kompjuteri i laptopi

300 МКД

16 јан. 08:39 Сервис за Компјутери  ·  Скопjе  ·  Сарај

Tastaturi i Maus

3 000 МКД

13 дек. 11:07 Сервис за Компјутери  ·  Скопjе  ·  Центар

Servis i rezervni delovi za Laptopi

1 500 МКД

25 окт. 10:24 Сервис за Компјутери  ·  Скопjе  ·  Центар

Instalacija na Windows

600 МКД Намалена цена

15 окт. 02:11 Сервис за Компјутери  ·  Гостивар

Overclock Computer

100 ЕУР

02 окт. 21:26 Сервис за Компјутери  ·  Кочани

se prodava iphone 8 plus 256gb

8 000 МКД

09 авг. 14:01 Сервис за Компјутери  ·  Штип

Servis za kompjuteri

05 авг. 20:15 Сервис за Компјутери  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Instalacija na Windows 10 i 11

1 000 МКД

27 јун. 12:46 Сервис за Компјутери  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Digitalen multimetar

10 ЕУР

01 апр. 18:37 Сервис за Компјутери  ·  Скопjе  ·  Карпош

Сервис за компјутери

1 500 МКД

16 јан. 08:05 Сервис за Компјутери  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

Se prodava pc gaming

800 ЕУР

Сервис и поправка на компјутери и компјутерски делови, преинсталација на оперативен систем, идентификација на дефект, враќање на избришани податоци, и останати услуги секојдневно се огласуваат на Пазар3.мк.


Успешно решение на проблемите со Вашите десктоп и лаптоп компјутери, за компании или физички лица, ќе најдете преку ангажирање на некој од физичките лица или претпријатија кои нудат вакви услуги на Пазар3.мк.


Професионални компании кои вршат компјутерски сервис се: MM Soft Dooel - Tehnomaks, D&P Formatting, Делта компјутери, Premium Computers и други.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации