Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на опрема за сателитска телевизија


Огласи за продажба, професионална монтажа и сервис на сателитски ситеми, кабелска и ТВ опрема. Во оваа категорија се продава: Android box, IPTV, сателитска антена, ресивери, dream box, и слично. Продавајте и купувајте секаков вид на сателитска и кабелска ТВ опрема на Пазар3.мк!20 мај 17:14 Опрема за сателитска телевизија  ·  Скопjе  ·  Карпош

Satelitska antena

3 000 МКД

06 јан. 21:49 Опрема за сателитска телевизија  ·  Скопjе  ·  Карпош

ANDROID TV BOX

2 400 МКД

13 мар. 08:53 Опрема за сателитска телевизија  ·  Скопjе  ·  Бутел

Satelitska oprema

1 500 МКД

08 септ. 00:29 Опрема за сателитска телевизија  ·  Скопjе  ·  Карпош

Antena total tv

2 000 МКД

19 јун. 08:35 Опрема за сателитска телевизија  ·  Скопjе  ·  Бутел

Satelitska oprema

100 ЕУР

02 мај 19:02 Опрема за сателитска телевизија  ·  Велес

Satelitska antena

6 000 МКД

01 мај 20:32 Опрема за сателитска телевизија  ·  Велес

Satelitska oprema

6 000 МКД

30 мар. 19:24 Опрема за сателитска телевизија  ·  Тетово

Resiveri

3 000 МКД

19 мар. 17:19 Опрема за сателитска телевизија  ·  Пробиштип

Resiver dm800hd i dm500 hd

3 000 МКД

01 мар. 12:43 Опрема за сателитска телевизија  ·  Скопjе  ·  Карпош

TV BOX NOV

2 600 МКД

04 ноем. 00:16 Опрема за сателитска телевизија  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SATELITSKI ANTENI


Опрема за сателитска телевизија - Пазар3 огласи


Понуда на секаква опрема за одлично телевизиско доживување. Продажба на опрема за кабелска и сателитска телевизија која ќе Ви овозможи да уживате во сите канали со кристално чиста слика на вашиот телевизор.


Во оваа категорија се продаваат: Android box, IPTV, сателитска антена, ресивер за дигитална телевизија, dreambox, resiver za iptv, skybox и многу друго. На Пазар3.мк можете да набавите сателитски ресивери и комплетна сателитска опрема по одлични цени.Купувајте и продавајте сателитска опрема брзо, лесно и едноставно!


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации