Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на нови и половни телевизори - Пазар3 огласи

Beko , 24
Hamachi , 2
LG , 93
Panasonic , 49
Philips , 98
Samsung , 207
Sony , 84

Продажба на нови и половни LED, LCD, OLED и плазма телевизори.


Огласи за продажба на Beko, Hamachi, Samsung, Sony, LG, Philips, Toshiba, Vox и други брендови на телевизори со различни димензии и технички карактеристики. Во оваа категорија на Пазар3 може да продавате и купувате нови или половни телевизори по најдобри цени!


19 ноем. 05:09 Телевизори и Проектори , Скопjе , Чаир

Grundig televizor

4 500 МКД

17 ноем. 15:41 Телевизори и Проектори , Скопjе , Бутел

Dva televizori

2 000 МКД

12 ноем. 17:01 Телевизори и Проектори , Скопjе , Чаир

Prodavam Tv LG 32 inch

2 500 МКД

08 ноем. 19:42 Телевизори и Проектори , Скопjе , Чаир

Se prodava Philips TV

08 ноем. 15:08 Телевизори и Проектори , Штип

Televizor

3 000 МКД

07 ноем. 09:19 Телевизори и Проектори , Скопjе , Скопје

Se prodava Sony LCD TV, vo odlicna sostojba

10 000 МКД

31 окт. 14:10 Телевизори и Проектори , Скопjе , Карпош

Skopje, Taftalidze

30 000 МКД

25 окт. 15:13 Телевизори и Проектори , Скопjе , Карпош

Adaptilen drzac za televizor NEDIS

4 700 МКД

17 окт. 21:30 Телевизори и Проектори , Куманово

Се продава LG

3 000 МКД

17 окт. 00:43 Телевизори и Проектори , Скопjе , Аеродром

TV lg

15 000 МКД

04 септ. 12:44 Телевизори и Проектори , Скопjе , Аеродром

Fuego tv

2 500 МКД

30 авг. 10:53 Телевизори и Проектори , Скопjе , Гази Баба

Televizor Panasonic

4 000 МКД

23 авг. 23:43 Телевизори и Проектори , Тетово

Женски ранец

2 000 МКД Намалена цена

18 авг. 21:56 Телевизори и Проектори , Штип

Se prodava LG Televizor

16 000 МКД

16 авг. 13:42 Телевизори и Проектори , Битола

Dva televizori Grundig i Medion

15 авг. 10:19 Телевизори и Проектори , Скопjе , Центар

TV Samsung

55 000 МКД

04 авг. 12:37 Телевизори и Проектори , Скопjе , Чаир

LG 42LD750 LCD TV

5 000 МКД

03 јул. 19:36 Телевизори и Проектори , Скопjе , Кисела Вода

Televizor

100 ЕУР

20 јун. 09:27 Телевизори и Проектори , Скопjе , Карпош

Televizor

300 ЕУР

Понуди за smart телевизори - продажба на нови телевизори


Дали знаевте дека на Пазар3 се продаваат нови телевизори? Голема е понудата за продажба на нови телевизори од различни брендови. Нови телевизори Philips, Samsung, LG, Sony, Tesla, Vivax и други.


Најдобри понуди за 4к телевизори, 4k заоблени телевизори, lcd телевизори, телевизори од сите димензии и технички карактеристики.Исто така застапени се и огласите за откуп на телевизори и замена на телевизори старо за ново.Продажба на половни телевизори


Се продаваат користени телевизори низ целата држава. Огласи со слика, цена и опис на карактеристиките на телевизорот. Доколку сте во потрага по телевизор, најпрвин разгледајте ги огласите на Пазар3. Не ја пропуштајте можноста да направите одлична зделка и да набавите користен но зачуван телевизор по најдобра цена.


Се продава Samsung телевизор, smart TV Telefunke, televizor grundig, lg televizori, fuego televizori, и многу други брендови на телевизори.Покрај телевизори, во оваа категорија на Пазар3 се продаваат и прожектори. Се продаваат projectori погодни за презентации, домашно кино, активности за учење, конзоли за игри и друго.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации