Македонски | Shqip | English |

Vikendica ili plac | Македонски Брод

19 мај 15:10 ,

Se prodava vikendica !

5 500 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
27 мар. 13:59 ,

Atrkativen plac na Kozjak zamena za avtomobil

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
01 окт. 00:44 ,

Vikendica Vo Belica

Број на соби: 5
Површина: 90

Слични пребарувања

Vikendica ili plac Vikendica ili plac

Кон почеток