Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Работа и бизнис | Деловен простор | Кавадарци

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Деловен простор,или по локација Кавадарци , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Деловен простор | Кавадарци или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

15 јун. 19:25 Дуќани и Трафики , Кавадарци

IZDAVAM DELOVEN PROSTOR sprotiv skolo Goce Delcev

5 МКД / месечно

14 јун. 15:12 Дуќани и Трафики , Кавадарци

Se izdava dukan

1 ЕУР / месечно

07 мај 08:06 Дуќани и Трафики , Кавадарци

Dukan vo Centarot na Gradot

03 апр. 06:44 Дуќани и Трафики , Кавадарци

Се издава дуќан во Кавадарци

350 ЕУР / месечно

20 мар. 09:48 Дуќани и Трафики , Кавадарци

Se iznajmuva dukan vo Kavadarci

20 фев. 12:23 Дуќани и Трафики , Кавадарци

Se izdava deloven prostor vo strog centar

04 фев. 13:48 Дуќани и Трафики , Кавадарци

Se iznajmuva deloven prostor

28 окт. 10:34 Дуќани и Трафики , Кавадарци

деловен простор центар

02 септ. 22:40 Дуќани и Трафики , Кавадарци

Se izdava dukan

1 ЕУР / месечно

10 ноем. 11:29 Дуќани и Трафики , Кавадарци

Se izdava dukan vo centarot na gradot

06 авг. 01:34 Дуќани и Трафики , Кавадарци

SE PRODAVA

29 000 ЕУР

05 авг. 19:19 Дуќани и Трафики , Кавадарци

Dukan vo Kavadarci

29 000 ЕУР

09 јун. 21:23 Дуќани и Трафики , Кавадарци

SE IZDAVA PROSTOR OD 20 M2 KAVADARCI CENTAR

300 ЕУР / месечно

22 авг. 21:20 Дуќани и Трафики , Кавадарци

Se izdava dukan vo centarot na gradot

10 апр. 20:15 Дуќани и Трафики , Кавадарци

Se izdavaat dukani vo centarot na gradot

27 фев. 19:28 Дуќани и Трафики , Кавадарци

Deloven prostor vo Kavadarci

9 500 МКД / месечно

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Деловен простор на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Деловен простор | Кавадарци не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации