Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Работа и бизнис | Деловен простор

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Деловен простор,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Деловен простор | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


Денес 11:34 Дуќани и Трафики  ·  Ресен

Dukan vo centarot na Resen

35 000 ЕУР Намалена цена

Вчера 16:44 Дуќани и Трафики  ·  Струга

Shiten 2 dyqane ne Struge

2 200 ЕУР

10 апр. 12:18 Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Центар

Premium Dukan

1 ЕУР

04 апр. 14:04 Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Центар

Dukan od 36m2 vo Kapistec

76 000 ЕУР

02 апр. 05:34 Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Карпош

Продажба

130 000 ЕУР

01 апр. 23:02 Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Скопје

Inventar za vo butik

28 мар. 15:39 Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava dukan vo Centar pozadi Univerzalna Sala

22 мар. 14:24 Дуќани и Трафики  ·  Куманово

Se Izdava deloven prostor

22 мар. 06:39 Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Prodavam ,izdavam deloven vo gjorce

35 000 ЕУР

20 мар. 16:01 Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava dukan 35m2 vo debar maslo

15 000 МКД

18 мар. 09:31 Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Dukan deloven prostor13m2 vo Novo Lisice

20 000 ЕУР

17 мар. 22:06 Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Карпош

Deloven prostor vo Karpos 4

35 000 ЕУР

15 мар. 21:57 Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Чаир

Lokali ne shitje

43 000 ЕУР

15 мар. 10:58 Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava dukan vo GTC

13 мар. 13:04 Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava trafika/ken 20m2

3 300 МКД

13 мар. 11:22 Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Центар

Dukan butik Triumf 32m2

80 000 ЕУР

08 мар. 15:47 Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Центар

Dukan so deloven prostor vo Debar Maalo

350 000 ЕУР

07 мар. 00:05 Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Скопје

GTC Premium Dukan

180 000 ЕУР

03 мар. 18:19 Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava deloven prostor pozadi univerzalna sala

2 150 ЕУР

02 мар. 17:45 Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Чаир

Dukan zamena za stan

1 ЕУР

29 фев. 15:18 Дуќани и Трафики  ·  Гостивар

ALi BABA REAL ESTATE

29 фев. 11:08 Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Центар

Се продава локал

14 500 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Деловен простор на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Деловен простор | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации