Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Работа и бизнис | Големапродажба/Роба | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Големапродажба/Роба,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Големапродажба/Роба | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

06 мај 11:48 Друго  ·  Охрид

ИН КОНТРОЛ БН Доо ОХРИД

13 мар. 14:12 Друго  ·  Охрид

ELEKTRICNI KABLI

02 фев. 17:08 Друго  ·  Охрид

VINO site vrsti +25000 shishinja - Eftino

1 ЕУР

10 авг. 11:31 Прехрамбени производи  ·  Охрид  ·  Дебарца

Godinasen med

600 МКД

12 мај 05:01 Прехрамбени производи  ·  Охрид

Vaj ulliri

17 јан. 10:07 Прехрамбени производи  ·  Охрид

Jabolkova rakija

350 МКД

11 дек. 20:23 Прехрамбени производи  ·  Охрид

Shes vaj ulliri

5 ЕУР

01 окт. 21:04 Прехрамбени производи  ·  Охрид

Лозова ракија

250 МКД

23 септ. 19:13 Земјоделски производи/Растенија  ·  Охрид  ·  Дебарца

Leshnici

150 МКД

23 септ. 12:38 Облека и Текстил  ·  Охрид

Pamucno predivo 100 % pamuk

4 ЕУР

24 јун. 19:26 Друго  ·  Охрид

Apteka vo centralno podracje vo Ohrid

04 фев. 06:07 Земјоделски производи/Растенија  ·  Охрид

Pecurki suvi

300 МКД

30 ноем. 01:49 Друго  ·  Охрид

Peleti Euro Pellet

17 септ. 15:07 Облека и Текстил  ·  Охрид

Vtora Raka Brendirana Roba

03 јун. 17:31 Прехрамбени производи  ·  Охрид

Vinska kiselina

30 МКД

08 дек. 17:27 Друго  ·  Охрид

ПЕЛЕТИ EKO PELET A1-КЛАСА

200 МКД

07 дек. 22:51 Друго  ·  Охрид

ПЕЛЕТИ EKO PELET A1-КЛАСА

200 МКД

02 окт. 15:37 Друго  ·  Охрид

Paketi za banani

20 МКД

30 септ. 15:54 Прехрамбени производи  ·  Охрид

Domasen Ajvar po naracka

280 МКД

25 септ. 22:28 Друго  ·  Охрид

Brendirani zastitni maski - extra

35 МКД

25 јун. 11:45 Прехрамбени производи  ·  Охрид

Prodazba i besplatna dostava na mraz

40 МКД

22 апр. 23:59 Друго  ·  Охрид

golemaprodzba

26 ноем. 12:13 Прехрамбени производи  ·  Охрид

Prepecena rakija od dunja i praska

400 МКД

20 ноем. 12:12 Земјоделски производи/Растенија  ·  Охрид

Drva 2 klasa

2 100 МКД

18 ноем. 03:29 Земјоделски производи/Растенија  ·  Охрид

Drva vo selo Livoista

2 100 МКД

18 окт. 22:19 Друго  ·  Охрид

Oprema za pekara

07 авг. 19:05 Земјоделски производи/Растенија  ·  Охрид

Zelki 8den kg

8 МКД

04 авг. 14:54 Земјоделски производи/Растенија  ·  Охрид

JAGODI

30 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Големапродажба/Роба на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Големапродажба/Роба | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации