Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Опрема, машини и инвентар за Автомеханичарски сервиси и Автоперални


Набавете поволна или нова опрема, машини и инвентар за Вашиот автомеханичарски сервис, вулканизер или автоперална. Во оваа категорија на Пазар3 ќе најдете огласи за продажба на компресор, дизалица, балансерка за гуми, мазалица, машини за перење под притисок и многу друга опрема, мебел и инвентар.
Продажба на машини и инвентар за автомеханичарски сервиси, вулканизери или автоперални - Пазар3 огласи


Секакви производи, опрема, машини, и инвентар за опремување на автомеханичарски сервиси, вулканизери или автоперални ќе најдете на Пазар3.мк!Разгледајте ги сите огласи и купувајте по поволни цени. Тука ќе најдете се што Ви е потребно за опремување на Вашиот автомеханичарски сервис, вулканизер или автоперална. Се продаваат: пегла на воздух за лепење на гуми, машина за перење под висок притисок, дигалка за автомобили, машина за исправување на бандажи, балансерка, WAP машина, машина за клима сервис, машина за пескарење, и многу друга опрема.Нов или користен инвентар - тука може да го опремите Вашиот автомеханичарски сервис, вулканизер или автоперална, по најповолни цени. Лесно и брзо најдете го она што Ви е потребно користејќи го полето за пребарување или филтерите за пребарување на Пазар3.мк.

KONTEJNERI co2 Biznis hidraulika konstrukcija Bmw z3 porsche Platforma karcher sienje alat digalka agregat za struja gumi burinja Peralna Fico masina za perenje vulkanizer Bg tabli rakavici Inoks Polica компресор Korpa Dizalici komparator baraki svajc aparat avto peralna reklama 5 masina za hemisko cistenje pravosmukalki penomat kompresor topla voda Demonterka Avtoperalni digalka za kola vap Frizhidet karsher Bg tablici digalki Motor za cirkular drva digalka Za Motori mk mazalica samousluzna avto peralna автоперална Avtoperalna Brusalica Krokodilka Црева Peralni самоуслужна masina pod pritisok maha dizalica Dizalica montazni garazi Creva wap hidraulicna presa proizvodstvo perenje digalka Za motori Kompresor za perenje koli Masini za perenje, susenje tepisi krik pritisok Z3 Компаратор циркулар машина за плочки digaljka nilfisk Пеномат digalkadvo stubna digallka za afto servis Машина за чистрње сервиси H balanserka avtomatski masini za samousluzna avto peralna polu avtomatski masini za samousluzna avto peralna Prenoslivi digalki Alati za avto servis automatski peralni masini za vozila tepisi Invetar za auto peralni Mesto za peralna svajc aparat za so elektrodi i komparater Makina toalet laminacion Polna I za akumulator I perenje avtomatski masina za rasitnuvanje na knizni pari vo zelezni aparati za samousluzna autoperalna na zelezni pari na zelezni paria aparati za samousluzna autoperalna RAPID Makina per larjen e veturave

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации