Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на машини и инвентар за вашите бизниси на едно место!

Оваа категорија е идеална за секој кој што сака да направи продажба на машини и инвентар, или пак да следи огласи во кои фирмите/продавачите нудат најразлични машини и инвентар за речиси секој бизнис!


Тоа подразбира продажба на машини и инвентар кои се погодни за авто перални, продажба на машини за шиење, продажба на медицинска опрема, професионална опрема за угостителство, берберска опрема, козметичка опрема и се останато!

19 апр. 13:46
Линк
За Ресторани и Кафулиња  ·  Тетово  ·  Боговиње

mikser za testo

250 ЕУР


Денес 19:18 Индустриски машини и алати  ·  Тетово

PU,MPA ZA FARBANJE NOVO

1 400 ЕУР

Денес 12:03 За Ресторани и Кафулиња  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Pekarska oprema

1 ЕУР Намалена цена

Денес 09:03 Претпријатие За продавници/бутици  ·  Скопjе  ·  Скопје

Digitalni vagi od 40 150 300 500kg

1 300 МКД Намалена цена

Вчера 15:32 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Електрична Машина за пеглање

18 000 МКД

Вчера 15:32
Линк
Друго  ·  Гостивар  ·  Врапчиште

Motokultivator 506LS

650 ЕУР

Вчера 01:30 Канцелариска опрема  ·  Скопjе  ·  Центар

KASA FIOKA ZA PARI

6 000 МКД

Вчера 01:09 Канцелариска опрема  ·  Охрид

MASINA ZA BROENJE PARI

15 000 МКД

20 апр. 13:26 Друго  ·  Неготино

Procistitelna stanica za voda

Зошто луѓето се одлучуваат за продажба на машини и инвентар токму на Пазар3?Се е поголем бројот на огласувачи на Пазар3, но и на огласи во категоријата наменета за продажба на машини и инвентар на нашиот сајт, а на што се должи тоа ќе имате можност да дознаете уште во овој момент!


Огромна побарувачка - речиси и да не постои бизнис на кој што му е неопходен инвентар или пак машина за беспрекорно извршување на своите работни задачи на дневно, месечно или пак годишно ниво, а голем дел од бизнисите се одлучуваат токму за пребарување и следење на огласи во оваа категорија.


Причината е едноставна, тука ќе можете да следите огласи за продажба на машини и инвентар како што се - cnc машини, машина за пелети, канцелариска опрема, машина за јуфки, машина за мелење кафе, професионална машина за мелење месо, машина за колбаси, машина за тестенини, машина за кршење лешници, машина за брикети и се останато!


Рекордна посетеност - посетеноста на нашиот сајт надминува преку 70 000 посетители на дневно ниво, а огромен дел од нив се компании и продавачи кои се заинтересирани за продажба на машини и инвентар за најразлични бизниси - бутици, ресторани, игротеки, фризерски салони, медицина, индустрии за производство и тн!


Toa значи дека продавачите ќе можат да имаат брза и едноставна продажба на машини и инвентар за фризерски салони, продажба на медицинска опрема, додека пак, заинтересираните клиенти ќе можат да одберат квалитетна берберска опрема, индустриски cnc машини, машина за пелети, машина за тестенини, професионална машина за мелење место за исполнување на своите цели!


Популарен бренд - Пазар3 е најголемото купопродажно но и огласувачко место во државата, а тоа значи дека тука ќе можете да имате брза и ефикасна продажба на машини и инвентар во нова или половна состојба, без притоа да се соочувате со никакви потешкотии!


Се што треба да направите е да објавите оглас за продажба на машини и инвентар, а откако ќе го сторите тоа, огромен број на купувачи директно ќе Ве контактираат во најкус можен рок!Како правилно да пребарувате или објавувате огласи?


Благодарејќи им на интуитивните алатки, продавачите ќе можат да објават огласи за продажба на машини или инвентар, а посетителите да пребаруват, но и да го најдат тоа што им е потребно.


На пример, доколку сакате да пребарате огласи, потребно е да ја искористите функционалноста која што ја нуди полето за пребарување, а во него да внесете тоа што го сакате - "cnc машини", "машина за пелети","машина за тестенини","машина за мелење кафе" и тн.


Од друга страна, при објавување на огласи, најважно е да обрнете внимание на начинот на кој што ги уредувате огласите, бидејќи само огласите кои што се јасни, едноставни и концизни, ќе Ви понудат брза продажба на машини или инвентар.


Затоа, започнете го насловот според она што го нудите - "продажба на машини"/инвентар, а во главниот дел наведете што точно нудите - продажба на машини за шиење, продажба на медицинска опрема, cnc машини, професионална опрема за угостителство и тн.


За крај, внимавајте и на правилата за огласување, бидејќи тие се клучот за да вашите огласи за продажба на машини и инвентар.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации