Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за работа во областа на градежништвото и архитектурата

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


23 мај 07:21 Градежништво и Архитектура  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Moleri i gipsari

07 мај 09:36 Градежништво и Архитектура  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Alex-Bau ,gips karton .

21 апр. 16:40 Градежништво и Архитектура  ·  Скопjе  ·  Скопје

Bini bau

Доколку имате потреба од градежен работник, оператор на градежни машини, или друг работник од областа на градежништвото и архитектурата регистрирајте оглас за работа.


Од друга страна, доколку сте квалификуван градежен работник, архитект или извршувате разни градежни работи, регистрирајте оглас со цел побрзо да најдете работа согласност Вашите квалификации и способности.


Во оваа категорија на Пазар3.мк се бараат општи работници, молери, гипсери, бравари, архитекти, возачи, и други работници за отворени работни места во земјава или во странство.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации