Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за работа од дома

Ги сакате поволностите на работењето од дома? Вработи се преку Пазар3.мк!


Во категоријата "Работа од дома" на Пазар3.мк може да најдете огласи каде се нуди работа од дома за различни работни позиции. Погледнете ги сите огласи - сигурно ќе најдете нешто што одговара на Вашите познавања и квалификации!

15 авг. 00:39 Работа од дома  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nudam

Заработувај преку интернет, online работа од дома


Работата од дома претставува идеална можност за сите невработени, но и за оние вработени кои сакаат дополнителен приход, бидејќи најчесто работата од дома не подразбира точно одреден почеток и крај на работното време, што е една од главите причини што го прават овој тип на работа примамлив за многумина.На Пазар3.мк може да најдете работа која може да ја работите од дома или од било каде и да сакате, едноставно Ви треба само компјутер и добра интернет конекција.Маркетинг компании вработуваат маркетинг агенти за работа од дома, превод и изработка на семинарски е исто така работа која што може да ја работите од дома, цртање во AutoCad, работа од дома пакување, предавач на англиски јазик, и многу други работи секојдневно се огласуваат на Пазар3.мк.


Покрај тоа што има огласи за работни позиции кои бараат одредено искуство и квалификации, исто така, многу често единствен предуслов за работа од дома е поседувањето на компјутер и добра интернет конекција. Голем број на компании нудат и обуки за своите вработени.Проверете ги огласите и најдете работа веднаш!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации