Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Работа и бизнис | Работа | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор rabota,по категорија Работа,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: rabota | Сите | Работа | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


Вчера 10:51 Нега и Чистење  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Higenicarki

18 мај 13:52 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Foto Blic ima potreba od devojka za rabota

16 мај 05:18 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Personal za igroteka

15 мај 21:36 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Izrabotka na kosulica masinsko

14 мај 11:17 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Personal za igroteka

10 мај 19:33 Туризам и Хотелиерство  ·  Скопjе  ·  Карпош

Ugostitelski objekt bara rabotnici

07 мај 13:01 Туризам и Хотелиерство  ·  Скопjе  ·  Центар

RABOTA VO HOTEL - RECEPCIJA

25 000 МКД

06 мај 04:59 Транспорт и Дистрибуција  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Baram Rabota So C kategoria

30 апр. 06:29 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se bara rabotnik

29 апр. 12:56 Друго  ·  Скопjе  ·  Сарај

Licencirana firma nudi rabota

22 апр. 15:30 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodavacka

16 апр. 19:59 Нега и Чистење  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Rabota

16 апр. 18:51 Чување и грижа за деца  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se bara dadilka

14 апр. 15:17 Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Student bara rabota

11 апр. 13:26 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Personal za rabota vo igroteka

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Работа на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување rabota | Сите | Работа | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации