Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Домашна помош и чистење - Пазар3 огласи

Во оваа категорија на Пазар3.мк се огласуваат услуги за помош, чистење и одржување на домови и деловни простории. Активни се огласи за чистење и одржување на станбени и деловни објекти од страна на физички лица и компании. Разгледајте ги сите огласи и пронајдете ја соодветната услуга за Вашите потреби.

26 јан. 22:29 Домашна помош и Чистење  ·  Скопjе  ·  Скопје

Cistenje

11 дек. 19:07 Домашна помош и Чистење  ·  Скопjе  ·  Скопје

Cistenje

16 ноем. 11:33 Домашна помош и Чистење  ·  Скопjе  ·  Скопје

CISTENJE PODRUMI

Домашна помош и чистење на станбени и деловни објекти - Пазар3 огласи


Доколку Ви е потребна некаква помош за одржување на домаќинството, Пазар3 Ви овозможува да ја пронајдете на брз и едноставен начин. Сите видови на услуги за помош во домот или одржување на деловни објекти ќе ги најдете на едно место - во категоријата "Домашна помош и чистење".Чистење на домови и станбени објекти


Модерното секојдневие исполнето со голем број на обврски, не остава доволно време за домашните обврски како што е перење теписи, бришење прозори, детално чистење на мебел и слично. Поради тоа, голем број на домаќинства имаат потреба од ангажирање на личност која ќе им помогне во секојдневните обврски.На Пазар3 се нудат следниве услуги за помош низ домот:- перење теписи и килими


- чистење со Kirby


- чистење и перење со Rainbow машина


- хемиско чистење на тапациран мебел


и многу друго!Професионално одржување на деловни објекти


Ангажирајте професионална фирма за чистeње на Вашите деловни објекти брзо и едноставно преку Пазар3.мк!


Голем број на професионални, докажани фирми за чистење на деловни простории, канцеларии, ресторани, хотели, пекари, магацини и сл. своите услуги ги нудат на Пазар3.Дел од нивните услуги се:- машинско чистење на секакви видови на подови


- хемиско чистење на тапациран мебел и теписони


- чистење стакла и излози на достапни и недостапни височини


- одстранување на тврдокорни нечистотии на дворови и паркинзи


и многу друго.Дезинфекција, дезинсекција и дератизација - Пазар3 огласи


Имате проблем со лебарки, бубашваби или глувци? Ангажирајте професионалци за решавање на проблемот!


Ефикасни и ефтини служби за дезинфекција, дезинсекција и дератизација ќе најдете на Пазар3.мк! Тие нудат темелно чистење на просториите и заштита од лебарки, бубашваби, мравки, болви, глувци, стаорци, и друго.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации