Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на разни видови на домашни миленичиња


Огласи за продажба и/или подарување на сите видови на домашни миленичиња на Пазар3.мк. Во оваа категорија, дел од категоријата "Домашни миленичиња" се продаваат зајаци, верверички, јапонски препелици, коњи, хрчаци, и многу друго.10 јан. 06:46 Друго  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Zajacinja

500 МКД

05 ноем. 15:49 Друго  ·  Радовиш

Tele se prodava

1 ЕУР

26 окт. 08:56 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodavaat zajcinja

500 МКД

25 септ. 18:32 Друго  ·  Кавадарци  ·  Росоман

Kokoski

04 септ. 12:44 Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Shatki

24 авг. 08:52 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Kompletno opremen terarium za kameleon

15 000 МКД

27 јул. 17:46 Друго  ·  Радовиш

Se prodava

21 јул. 14:37 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Миленици

11 јул. 19:11 Друго  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se peodava

28 мај 17:46 Друго  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kukicka za kuce

3 000 МКД

13 мај 22:09 Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Zivotni

12 мај 20:16 Друго  ·  Прилеп

Pcelni sandaci

10 фев. 13:34 Друго  ·  Прилеп

Kobila

650 ЕУР

19 јан. 23:20 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodavaat kafez i stalag za kafez

2 600 МКД

09 јан. 14:20 Друго  ·  Неготино

Se prodava

9 000 МКД

01 јан. 23:32 Друго  ·  Куманово

Prodavam kozi

14 дек. 14:23 Друго  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kuka za kuce so golem rast

4 500 МКД

07 дек. 23:24 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se podaruva zajace

16 ноем. 14:56 Друго  ·  Пробиштип

Hrcaci

400 МКД

03 окт. 17:27 Друго  ·  Скопjе  ·  Студеничани

5 kokoski

16 септ. 17:47 Друго  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Zajaci

20 авг. 13:01 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava kafez za glodari (zajak/hrcak )

2 000 МКД

06 авг. 15:52 Друго  ·  Кавадарци

hrcak i kafez

750 МКД

05 авг. 11:57 Друго  ·  Охрид

Nov kafez so igracki

1 700 МКД

22 јул. 15:53 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Itno..!!!!

17 јул. 22:38 Друго  ·  Штип

Mini lop zajcinja

1 ЕУР

13 јул. 16:35 Друго  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Konj star 6 godini

11 јул. 22:57 Друго  ·  Тетово  ·  Брвеница

Se prodavaa pcelni semejstva

120 ЕУР

11 јул. 16:35 Друго  ·  Тетово  ·  Брвеница

Pcelni semejstva

120 ЕУР

23 јун. 13:57 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Sest zajcina

300 МКД

06 апр. 07:45 Друго  ·  Скопjе  ·  Илинден

Zajci od eden mesec

04 апр. 22:14 Друго  ·  Струга

Hrcak so kafez komplet

2 500 МКД

19 јан. 23:13 Друго  ·  Тетово  ·  Теарце

Domasni zajcinja

08 јан. 22:32 Друго  ·  Дебар

Kampion Tiger

1 000 000 ЕУР

22 дек. 12:40 Друго  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

prodavam zajaci

20 дек. 12:08 Друго  ·  Струга

Zajaci

29 ноем. 19:53 Друго  ·  Куманово

Пони коњче

700 ЕУР

27 ноем. 20:42 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kafez za hrcaci

1 000 МКД

26 ноем. 09:32 Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Domasni milenici

20 ЕУР


Продажба на различни видови на домашни миленичиња - Пазар3 огласи


Одгледувањето на било какво домашно милениче делува благотворно на целото семејство! Додека пак децата, може да научат многу при грижата за домашното милениче. Тие учат што значи одговорност, емпатија, грижа, и благодарност.Доколку размислувате да внесете некакво домашно милениче во Вашиот дом, разгледајте ги огласите на Пазар3.мк каде се продаваат и/или подаруват различни видови на миленичиња. Во оваа категорија ќе сретнете огласи за продажба на верверички, зајачиња, пони коњчиња, морски прасиња, хрчаци, и многу друго.


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации