Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба домашни миленици од сите видови по најпримамливи цени на пазарот!

Оваа категорија е идеална за секој оној кој што сака да следи огласи за продажба на домашни миленици, но и за оние кои што нудат кучиња за продажба, продажба на мачки, домашни птици, риби и аквариуми и се останато на најлесен можен начин, и тоа со само еден клик постоечките алатки кои ќе Ви бидат на располагање!


Тука, без никаков проблем ќе можете да направите продажба на домашни миленици, почнувајќи од кучиња - кучиња со мал раст како што се померанци, малтезери, пикенезер, големи кучиња како бернардинец, шарпланинец, германски боксер, па се до најразлични видови мачки, домашни птици, риби и аквариуми!

Вчера 19:38
Линк
Кучиња , Струга

Germanski ovcari

Вчера 19:37
Линк
Кучиња , Струга

Germanski ovcari

05 дек. 19:59
Линк
Кучиња , Кочани

Pekenezer

4 500 МКД


Денес 14:05 Кучиња , Скопjе , Аеродром

Border Collie кучиња

650 ЕУР

Денес 13:17 Мачки , Струмица

British longhair

1 МКД

Денес 13:13 Мачки , Струмица

Persiski macinja

200 ЕУР

Денес 05:45 Мачки , Тетово

Persian kitten for sale

1 ЕУР

Денес 05:45 Мачки , Тетово

Persian kitten for sale

1 ЕУР

Вчера 21:27 Кучиња , Скопjе , Бутел

Bison

250 ЕУР

Вчера 21:22 Кучиња , Куманово

Rotwailercinja

Вчера 19:38 Кучиња , Струга

Germanski ovcari

Вчера 19:37 Кучиња , Струга

Germanski ovcari

Вчера 17:18 Кучиња , Скопjе , Бутел

Dzudzest pinc 077895688

5 000 МКД

Вчера 13:41 Кучиња , Скопjе , Скопје

Bichon Frise

350 ЕУР

Вчера 13:41 Кучиња , Скопjе , Скопје

Pomeranec

500 ЕУР

Вчера 13:14 Кучиња , Скопjе , Кисела Вода

Francuska pudla

1 000 ЕУР

06 дек. 23:53 Мачки , Скопjе , Скопје

Slatko mirno mace za podarok

06 дек. 13:52 Кучиња , Куманово

Angliski Buldog

06 дек. 12:52 Кучиња , Скопjе , Центар

Kucenca Minijaturni Snauceri

06 дек. 08:47
Линк
Птици , Скопjе , Ѓорче Петров

Pepelici

100 МКД

06 дек. 08:36 Кучиња , Куманово

Francuski pudli

05 дек. 23:06 Мачки , Куманово

Se podaruvaat 2 mali macinja

05 дек. 21:00 Птици , Скопjе , Ѓорче Петров

Prepelici

100 МКД

05 дек. 19:59
Линк
Кучиња , Кочани

Pekenezer

4 500 МКД

05 дек. 19:42 Кучиња , Скопjе , Карпош

Бишон фризе

150 ЕУР

05 дек. 15:41 Мачки , Струмица

British semi-long haired Gray and white

150 ЕУР

05 дек. 09:22 Кучиња , Прилеп

Купувам Џек Расел териер

1 ЕУР

04 дек. 14:13 Кучиња , Скопjе , Ѓорче Петров

Pomeranian

03 дек. 09:14 Кучиња , Прилеп

Се продава ЛЕА

03 дек. 00:10 Кучиња , Скопjе , Ѓорче Петров

Бебе Бишон - Bichon Frise

350 ЕУР

02 дек. 13:40 Кучиња , Виница

Labrador Retriver

01 дек. 15:07 Мачки , Струмица

British shorthair colorpoint

50 ЕУР

01 дек. 14:45 Мачки , Струмица

Persiski macinja-vrvni domashni legla

250 ЕУР

01 дек. 14:15 Мачки , Струмица

British longhair

01 дек. 12:51 Мачки , Скопjе , Карпош

British shorthair

350 ЕУР

01 дек. 06:05 Кучиња , Штип

Se podaruva

30 ноем. 11:37 Мачки , Скопjе , Скопје

Britanski macinja

Зошто огласувањето на Пазар3 ќе Ви гарантира сигурна продажба на домашни миленици?


Неверојатна побарувачка - оваа категорија е особено популарна поради големиот број на љубители на домашни миленици, кои што би сакале да ги следат огласите за продажба на домашници миленици со цел одбирање на омилената раса на кучиња, мачки, риби и птици!


Продавачите тука ќе можат да продадат разни видови на мачки - персиска мачка, сијамска мачка, бенгалска мачка, ангорка мачка, домашни птици како што се канаринци, папагали, гулаби, кучиња со мал раст/голем - бернардинец, померанци, малтезери, шарпланинец, германски боксер, но и разни видови аквариумски риби кои се одлични за оние кои имаат вакво хоби!


Фантастична посетеност - она по кое што се одвојува Пазар3 од останатите сајтови од овој тип е токму фактот што над 70 000 луѓе го посетуваат нашиот сајт поради најразлични цели - продажба на домашни миленици, следење на огласи за живеалишта, возила, електроника и се останато што му е потребно на вашиот дом и семејство.


Оваа предност ќе му гарантира на секое лице или продавница за домашни миленици брза продажба на домашни миленици поради тоа што огромен број на посетители би имале прилика да ги прочитаат вашите огласи!


Популарен сајт - нашиот сајт е извонредно место за секој кој што сака да направи продажба на домашни миленици, но и за љубителите кучиња, мачки, домашни птици и аквариумски риби кои што би сакале да стапат во директен контакт со огромен број на продавачи кои го нудат токму тоа што им е потребно!


Освен тоа, Пазар3 е и несомнено најголемото купопродажно и огласувачко место во државата, што е уште една причина плус која треба да Ве натера да се одлучите за продажба на домашни миленици токму на нашиот сајт!Совети за објавување на оглас за продажба на домашни миленици


Огласувањето на нашиот сајт се одвива на неверојатно лесен и едноставен начин, а тоа најмногу се должи на алатката за регистрирање на огласи која што ќе Ви овозможи да објавите оглас со само еден клик!


Но, сепак, за да вашите огласи Ви гарантираат продажба на домашни миленици, потребно е да внимавате и на 2 дополнителни работи како што се:


Правила за огласување - секогаш настојувајте да објавувате огласи кои целосно ги испоплнуваат пропишаните правила за огласување на Пазар3, а оваа практика ќе Ви помогне да избегнете санкции од страна на администраторите.


Уредување на огласите - имајте предвид дека огласите кои имаат јасна структура, како што е насловот - "продажба на домашни миленици" главен дел и завршен дел, ќе се одвојуваат од другите најмногу поради јаснотијата, наместо целиот ваш оглас да се состои само од "продажба на домашни миленици" и број на контакт телефон.


Наместо тоа, во главниот дел наведете дали нудите кучиња за продажба ( померанци, германски боксер, шарпланинец, малтезери), продажба на мачки - сијамска мачка, бенгалска мачка, ангорка мачка, продажба на риби или на домашни птици, бидејќи тоа ќе придонесе кон тоа луѓето да разберат за што точно се работи во вашите огласи.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации