Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба домашни миленици од сите видови по најпримамливи цени на пазарот!

Оваа категорија е идеална за секој оној кој што сака да следи огласи за продажба на домашни миленици, но и за оние кои што нудат кучиња за продажба, продажба на мачки, домашни птици, риби и аквариуми и се останато на најлесен можен начин, и тоа со само еден клик постоечките алатки кои ќе Ви бидат на располагање!


Тука, без никаков проблем ќе можете да направите продажба на домашни миленици, почнувајќи од кучиња - кучиња со мал раст како што се померанци, малтезери, пикенезер, големи кучиња како бернардинец, шарпланинец, германски боксер, па се до најразлични видови мачки, домашни птици, риби и аквариуми!


Вчера 09:15 Мачки , Струмица

British shorthair

300 ЕУР

26 ноем. 09:32 Кучиња , Скопjе , Карпош

BISON FRIZE

200 ЕУР

25 ноем. 14:04 Кучиња , Скопjе , Карпош

БИШОН ФРИЗЕ

250 ЕУР

Зошто огласувањето на Пазар3 ќе Ви гарантира сигурна продажба на домашни миленици?


Неверојатна побарувачка - оваа категорија е особено популарна поради големиот број на љубители на домашни миленици, кои што би сакале да ги следат огласите за продажба на домашници миленици со цел одбирање на омилената раса на кучиња, мачки, риби и птици!


Продавачите тука ќе можат да продадат разни видови на мачки - персиска мачка, сијамска мачка, бенгалска мачка, ангорка мачка, домашни птици како што се канаринци, папагали, гулаби, кучиња со мал раст/голем - бернардинец, померанци, малтезери, шарпланинец, германски боксер, но и разни видови аквариумски риби кои се одлични за оние кои имаат вакво хоби!


Фантастична посетеност - она по кое што се одвојува Пазар3 од останатите сајтови од овој тип е токму фактот што над 70 000 луѓе го посетуваат нашиот сајт поради најразлични цели - продажба на домашни миленици, следење на огласи за живеалишта, возила, електроника и се останато што му е потребно на вашиот дом и семејство.


Оваа предност ќе му гарантира на секое лице или продавница за домашни миленици брза продажба на домашни миленици поради тоа што огромен број на посетители би имале прилика да ги прочитаат вашите огласи!


Популарен сајт - нашиот сајт е извонредно место за секој кој што сака да направи продажба на домашни миленици, но и за љубителите кучиња, мачки, домашни птици и аквариумски риби кои што би сакале да стапат во директен контакт со огромен број на продавачи кои го нудат токму тоа што им е потребно!


Освен тоа, Пазар3 е и несомнено најголемото купопродажно и огласувачко место во државата, што е уште една причина плус која треба да Ве натера да се одлучите за продажба на домашни миленици токму на нашиот сајт!Совети за објавување на оглас за продажба на домашни миленици


Огласувањето на нашиот сајт се одвива на неверојатно лесен и едноставен начин, а тоа најмногу се должи на алатката за регистрирање на огласи која што ќе Ви овозможи да објавите оглас со само еден клик!


Но, сепак, за да вашите огласи Ви гарантираат продажба на домашни миленици, потребно е да внимавате и на 2 дополнителни работи како што се:


Правила за огласување - секогаш настојувајте да објавувате огласи кои целосно ги испоплнуваат пропишаните правила за огласување на Пазар3, а оваа практика ќе Ви помогне да избегнете санкции од страна на администраторите.


Уредување на огласите - имајте предвид дека огласите кои имаат јасна структура, како што е насловот - "продажба на домашни миленици" главен дел и завршен дел, ќе се одвојуваат од другите најмногу поради јаснотијата, наместо целиот ваш оглас да се состои само од "продажба на домашни миленици" и број на контакт телефон.


Наместо тоа, во главниот дел наведете дали нудите кучиња за продажба ( померанци, германски боксер, шарпланинец, малтезери), продажба на мачки - сијамска мачка, бенгалска мачка, ангорка мачка, продажба на риби или на домашни птици, бидејќи тоа ќе придонесе кон тоа луѓето да разберат за што точно се работи во вашите огласи.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации