Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на дувачки инструменти и додатоци


Продажба на нови и половни дувачки инструменти: саксафон, кларинет, зурла, флејта, гајда, кавали, хармоника, труба и друго. Огласи за професионални инструменти и инструменти за почетници по поволни цени.20 септ. 01:29 Дувачки инструменти и додатоци  ·  Штип

C.Giant truba

15 000 МКД

19 септ. 13:43 Дувачки инструменти и додатоци  ·  Штип

C.Giant truba

15 000 МКД


Продажба на дувачки инструменти и додатоци - Пазар3 огласи


Категоријата "Дувачки инструменти и додатоци" е посебно наменета за сите љубители на музиката. Тука се огласуваат различни видови на дувачки инструменти како и додатоци за истите. Се продаваат: кавал, саксафон, кларинет, хорна, флејта, труба, зурла, гајда и друго. Дувачките инструменти се особено специфицични при изведби на македонската традиционална песна.Доколку имате стари дувачки инструменти кои сакате да ги продадете, регистрирајте оглас на Пазар3.мк. Доколку пак сакате да купите кавал, флејта, саксафон, или некаков друг дувачки инструмент, разгледајте ги огласите каде сигурно ќе го најдете она што го барате и тоа по најповолна цена.


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации