Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Спорт и рекреација | Музички инструменти и опрема | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Музички инструменти и опрема,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Музички инструменти и опрема | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

11 авг. 21:02 Тапани и Ударала  ·  Охрид

Alesis Samplepad pro

220 ЕУР

20 ноем. 19:04 Тапани и Ударала  ·  Охрид

Prodavam tapan

11 авг. 15:14 Синтисајзер/Хармоника/Пиано и додатоци  ·  Roland  ·  Drug model  ·  Охрид

Roland Va-76

500 ЕУР

03 јун. 14:11 Синтисајзер/Хармоника/Пиано и додатоци  ·  Друга марка  ·  PETROF  ·  Охрид

Piano Petroff

1 100 ЕУР

23 авг. 09:28 Озвучење/Сценска и ДЈ-опрема  ·  Охрид

Pioneer DDJ-400

250 ЕУР

21 авг. 22:54 Озвучење/Сценска и ДЈ-опрема  ·  Охрид

Pioneer DDJ-400

250 ЕУР

15 јул. 12:18 Синтисајзер/Хармоника/Пиано и додатоци  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Охрид

Pijano Lastocka

500 ЕУР

30 апр. 10:07 Дувачки инструменти и додатоци  ·  Охрид

Флејта

13 000 МКД

16 апр. 15:52 Озвучење/Сценска и ДЈ-опрема  ·  Охрид

DJ oprema

1 200 ЕУР

11 септ. 14:49 Тапани и Ударала  ·  Охрид

Bubnevi GoldenTon DD-5200

200 ЕУР

11 септ. 14:25 Тапани и Ударала  ·  Охрид

Bubnevi GoldenTon DD-5200

200 ЕУР

26 авг. 18:18 Озвучење/Сценска и ДЈ-опрема  ·  Охрид

Rode NT1-A

180 ЕУР

30 апр. 19:51 Жичани инструменти и додатоци  ·  Охрид

Yamaha Pacifica pac 012

8 500 МКД

14 мар. 13:53 Озвучење/Сценска и ДЈ-опрема  ·  Охрид

Profesionalno ozvucuvanje za nastani

22 јан. 02:47 Тапани и Ударала  ·  Охрид

Tapani Tama Rockstar

420 ЕУР

08 ноем. 15:58 Озвучење/Сценска и ДЈ-опрема  ·  Охрид

Mikseta FBT 400 vati

1 300 ЕУР

14 мар. 17:19 Друго  ·  Охрид

STEINBERG UR44

270 ЕУР

10 мар. 10:05 Друго  ·  Охрид

Zvucna Focusrite Scarlett 2i4

180 ЕУР

23 фев. 18:58 Озвучење/Сценска и ДЈ-опрема  ·  Охрид

AKG C535EB

12 000 МКД

31 авг. 09:10 Друго  ·  Охрид

Vocal booth kabina za snimanje

900 ЕУР

19 авг. 15:06 Жичани инструменти и додатоци  ·  Охрид

Gitara - Valencia

100 ЕУР

09 мај 13:04 Дувачки инструменти и додатоци  ·  Охрид

Nov saksofon

500 ЕУР

28 мар. 22:18 Жичани инструменти и додатоци  ·  Охрид

Bass gitara

900 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Музички инструменти и опрема на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Музички инструменти и опрема | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации