Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на тапани и ударни инструменти


Во оваа категорија на Пазар3.мк се продаваат тапани и други разни ударни инструменти и опрема за истите. Активни се огласите за продажба на тапани, чинели, тарабука, конги, тимпанки и други инструменти.29 апр. 17:28 ,

Tapani

300 ЕУР

29 апр. 17:16 ,

Oakland

300 ЕУР


Продажба на тапани и ударни иструменти - Пазар3 огласи


Купување, продавање и замена на тапани и други нови и половни ударни инструменти. Во оваа категорија на Пазар3.мк ќе сретнете огласи за продажба на различни видови на ударни инструменти, од различни брендови, нови, користени, по пристапни цени.


Моментално, активни се огласите за продажба на тапани, тарабука, конги, чинели, тимпанки, електронски тапани, перкусии, опрема (педала, двојна педала, микрофони за тапани, звучна карта, чукалки за тапани, пластики и обрачи за тимпанки и рототонки, и друго.).Тапанот е традиционален македонски народен удирачки инструмент неизоставен дел од музичката опрема на македонските традиционални веселби. На Пазар3.мк чести се огласите за продажба на тапани и други удирачки инструменти. Разгледајте ги сите огласи и одберете го оној ударен музички инструмент кој Вам Ви е потребен.


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации