Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на тапани и ударни инструменти


Во оваа категорија на Пазар3.мк се продаваат тапани и други разни ударни инструменти и опрема за истите. Активни се огласите за продажба на тапани, чинели, тарабука, конги, тимпанки и други инструменти.15 јан. 04:09 Тапани и Ударала  ·  Тетово

Продавам тапани

330 ЕУР

14 јан. 20:23 Тапани и Ударала  ·  Тетово

Продавам тапани

330 ЕУР

26 дек. 17:32 Тапани и Ударала  ·  Битола

Yamaha maple custom

1 400 ЕУР

24 дек. 15:51 Тапани и Ударала  ·  Скопjе  ·  Центар

Tapani PREMIER APH

700 ЕУР

11 дек. 09:44 Тапани и Ударала  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

KONGO

4 500 МКД

21 ноем. 12:52 Тапани и Ударала  ·  Куманово

Amati tapani set

350 ЕУР

26 окт. 08:46 Тапани и Ударала  ·  Крива Паланка

Tarabuka

3 000 МКД

11 авг. 21:02 Тапани и Ударала  ·  Охрид

Alesis Samplepad pro

220 ЕУР

27 фев. 13:06 Тапани и Ударала  ·  Куманово

Tapani 5 Piece

400 ЕУР

26 јан. 17:04 Тапани и Ударала  ·  Куманово

Tapani koristeni dva meseci

450 ЕУР

05 ноем. 10:46 Тапани и Ударала  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Tapani

350 ЕУР

05 ноем. 10:40 Тапани и Ударала  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Tapani

350 ЕУР

27 окт. 21:53 Тапани и Ударала  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Tapani

250 ЕУР Price Reduced

02 јун. 15:10 Тапани и Ударала  ·  Битола

Socuvan tapan

6 000 МКД

29 мај 12:05 Тапани и Ударала  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Tapan

10 000 МКД

13 апр. 19:05 Тапани и Ударала  ·  Велес

Hard

1 800 ЕУР

28 ноем. 23:05 Тапани и Ударала  ·  Скопjе  ·  Чаир

Tapani td30

28 ноем. 20:36 Тапани и Ударала  ·  Скопjе  ·  Чаир

Bubnevi Roland 5

400 ЕУР

05 ноем. 13:05 Тапани и Ударала  ·  Скопjе  ·  Бутел

Mali tapani

200 ЕУР

03 ноем. 22:38 Тапани и Ударала  ·  Скопjе  ·  Бутел

Mali tapani Sounsation

200 ЕУР

14 јул. 21:10 Тапани и Ударала  ·  Скопjе  ·  Скопје

Instrument Dobos Tama

100 ЕУР

14 јул. 21:09 Тапани и Ударала  ·  Тетово

Microphone za bumjevi Audix

500 ЕУР

18 фев. 03:26 Тапани и Ударала  ·  Битола

Tapani Sonor Force

1 500 ЕУР


Продажба на тапани и ударни иструменти - Пазар3 огласи


Купување, продавање и замена на тапани и други нови и половни ударни инструменти. Во оваа категорија на Пазар3.мк ќе сретнете огласи за продажба на различни видови на ударни инструменти, од различни брендови, нови, користени, по пристапни цени.


Моментално, активни се огласите за продажба на тапани, тарабука, конги, чинели, тимпанки, електронски тапани, перкусии, опрема (педала, двојна педала, микрофони за тапани, звучна карта, чукалки за тапани, пластики и обрачи за тимпанки и рототонки, и друго.).Тапанот е традиционален македонски народен удирачки инструмент неизоставен дел од музичката опрема на македонските традиционални веселби. На Пазар3.мк чести се огласите за продажба на тапани и други удирачки инструменти. Разгледајте ги сите огласи и одберете го оној ударен музички инструмент кој Вам Ви е потребен.


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации