Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Спорт и рекреација | Облека/Обувки | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Облека/Обувки,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Облека/Обувки | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

26 фев. 17:29 Женски  ·  Охрид

Jakna od prirodno krzno

10 000 МКД

19 дек. 09:49 Женски  ·  Охрид

Zimski kaput

1 000 МКД

12 дек. 17:37 Женски  ·  Охрид

Dr MARTENS

10 000 МКД

07 дек. 09:42 Женски  ·  Охрид

Патики 38 бр

3 500 МКД

06 дек. 08:47 Женски  ·  Охрид

Se prodava kaput so prirodno krzno

6 000 МКД

27 ноем. 01:21 Женски  ·  Охрид

НОВИ ЧИЗМИ

1 000 МКД

25 авг. 23:47 Женски  ·  Охрид

Stikli

500 МКД

12 јул. 15:09 Женски  ·  Охрид

Fustan eventesh

200 ЕУР

04 јун. 19:42 Женски  ·  Охрид

Patiki Nike

5 000 МКД

08 мај 08:37 Машки  ·  Охрид

Prodavam patiki Jordan Original broj 8.5/42

3 500 МКД

19 мар. 11:25 Машки  ·  Охрид

Prodavam farmerki novi

2 000 МКД

09 јан. 17:08 Машки  ·  Охрид

Maska jakna

7 000 МКД

21 дек. 15:42 Машки  ·  Охрид

Kopacki poveke broja

500 МКД

23 ноем. 13:34 Женски  ·  Охрид

Komplet Trenerki

1 000 МКД

19 ноем. 10:32 Женски  ·  Охрид

TCM BRAND (Tchibo) Есен/зимска јакна

700 МКД

12 ноем. 14:34 Женски  ·  Охрид

Сандали

1 500 МКД

08 ноем. 00:30 Унисекс  ·  Охрид

Original Adidas

1 200 МКД

12 окт. 20:20 Машки  ·  Охрид

Kopacki br 40, NIKE, crni

1 200 МКД

29 септ. 15:40 Женски  ·  Охрид

Se prodavaat obuvki

11 авг. 15:14 Женски  ·  Охрид

Купувам Шамии

08 авг. 10:18 Женски  ·  Охрид

Fustan za svecenosti

4 000 МКД Çmimi me zbritje

10 апр. 08:58 Женски  ·  Охрид

Sveceni fustani

30 мар. 20:58 Женски  ·  Охрид

Sveceni fustani

29 мар. 22:32 Женски  ·  Охрид

Sveceni fustani

21 мар. 12:32 Женски  ·  Охрид

Bunda

27 ноем. 11:01 Машки  ·  Охрид

Novi original cizmi Slazenger br 42

2 400 МКД

21 ноем. 21:19 Машки  ·  Охрид

Nike original patiki novi

2 500 МКД

07 септ. 23:19 Женски  ·  Охрид

Vencanica so kruna i prevez

460 ЕУР

12 јул. 11:45 Унисекс  ·  Охрид

Roba na golemo od zatvoren butik

11 јул. 13:57 Машки  ·  Охрид

Zimski cizmi Quechua

4 000 МКД

17 апр. 11:04 Машки  ·  Охрид

Sneakers

30 ЕУР

22 мар. 19:45 Женски  ·  Охрид

Wans startki

35 ЕУР

17 фев. 21:44 Унисекс  ·  Охрид

Продажба на скафандери

360 МКД

15 фев. 01:07 Машки  ·  Охрид

kopacki nike mercurial

3 500 МКД

06 дек. 00:50 Машки  ·  Охрид

Lewis 511 original

3 500 МКД

27 ноем. 01:01 Женски  ·  Охрид

Naocari

4 000 МКД

26 ноем. 19:21 Женски  ·  Охрид

Кожна јакна

100 ЕУР

26 ноем. 19:09 Женски  ·  Охрид

Кожен мантил

200 ЕУР

14 септ. 16:07 Унисекс  ·  Охрид

Vans National Geographic

2 900 МКД

31 авг. 23:42 Женски  ·  Охрид

Po 500 denari

500 МКД

27 јул. 09:29 Унисекс  ·  Охрид

Tropicfeel Canyon Sage Green

65 ЕУР

23 апр. 01:29 Унисекс  ·  Охрид

Roleri Action novi

2 000 МКД

11 апр. 14:29 Машки  ·  Охрид

konduri

1 500 МКД

19 фев. 06:46 Женски  ·  Охрид

Narodna nosija

1 000 ЕУР

11 јан. 18:50 Женски  ·  Охрид

Stara nosija

1 000 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Облека/Обувки на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Облека/Обувки | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации